Fotbalisté Karviné prohráli těsně v Příbrami

Příbram – Ve 23. jarním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě příbramského 1. FK těsně o branku 1:2, když ještě tři minuty před koncem hráli nerozhodně […]

Příbram – Ve 23. jarním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě příbramského 1. FK těsně o branku 1:2, když ještě tři minuty před koncem hráli nerozhodně 1:1. V tabulce zůstávají se 17 body předposlední se ztrátou pěti bodů na svého soupeře v příštím kole pražské Bohemians a náskokem jednoho bodu na pražskou Duklu.

Střelecky se prosadili za domácí Příbram Jan Matoušek (1′) a Radek Voltr (87′). Za hostující Karvinou Dávid Guba (78′).

Příbram zelená a černá. Karviná bílá.

Utkání řízené Martinem Nenadálem za asistence Jana Patáka a Adama Horáka sledovalo 2167 diváků.

1. FK Příbram vs. MFK Karviná 2:1 (1:0)

So 2. března 2019, 15:00 – Stadion Na Litavce v Příbrami

1. FK Příbram: Ondřej Kočí – Martin Nový, Matěj Chaluš, Jaroslav Tregler (K), Emmanuel Antwi – Olivier Kingue (85. Radek Voltr), Tomáš Jablonský (80. Ibrahim Keita) – Antonín Fantiš (65. Egon Vůch), Roman Květ, Ruslan Mingazov – Jan Matoušek. Trenér: Josef Csaplár.

MFK Karviná: Martin Berkovec – Benjamin Čolič, Ján Krivák, Milan Rundič, Lazar Djordjevič – Martin Bukata, Michal Faško – Lukáš Budínský (K) (46. Adriel Ba Loua), Jan Moravec (86. Soufiane Dramé), Petr Galuška (59. Dávid Guba) – Tomáš Wágner. Trenér: Norbert Hrnčár.