Fotbalisté Karviné prohráli v Českých Budějovicích

České Budějovice – Ve 14. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě českobudějovického Dynama 0:3, kdy naši fotbalisté hráli od 59. minuty po vyloučení […]

České Budějovice – Ve 14. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě českobudějovického Dynama 0:3, kdy naši fotbalisté hráli od 59. minuty po vyloučení Martina Bukaty v deseti.

Střelecky se za domácí České Budějovice prosadili v prvním poločase dvěma brankami z toho první z penalty Lukáš Havel (20′ pen. a 26′) a ve druhém poločase brankou Ivan Schranz (52′).

České Budějovice bílá a černá. Karviná zelená.

Utkání řízené Ondřejem Pechancem za asistence Jana Váni a Lucie Ratajové sledovalo 3871 diváků.

SK Dynamo České Budějovice vs. MFK Karviná 3:0 (2:0)

Ne 27. října 2019, 14:30 – Fotbalový stadion Střelecký ostrov v Českých Budějovicích

SK Dynamo České Budějovice: Jaroslav Drobný – Benjamin Čolič, Lukáš Havel, Tomáš Sivok (K), Pavel Novák – Ivan Schranz, Filip Havelka (78. Patrik Čavoš) – Patrik Brandner (67. Ivo Táborský), Petr Javorek, Matej Mršič (81. Ubong Moses Ekpai) – David Ledecký. Trenér: David Horejš.

MFK Karviná: Libor Hrdlička – Gigli Ndefe (51. Marek Janečka), Pavel Dreksa (21. Martin Kouřil, 32. Matúš Čonka), Ján Krivák, Milan Rundič (K) – Marek Hanousek, Martin Bukata – Ondřej Lingr, Adriel Ba Loua, Jan Moravec – Michal Petráň. Trenér: František Straka.