Fotbalisté Karviné prohráli za deště v Olomouci

Olomouc – Ve 2. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě olomoucké Sigmy 1:3. Příští kolo hrají doma s Mladou Boleslaví. Střelecky se prosadili […]

Střelecky se prosadili za domácí Olomouc Lukáš Juliš (15′), Ondřej Zmrzlý (33′) a Jan Navrátil (66′). Za hostující Karvinou Hélio Papalelé (44′).

Po vydatné dešťové přeháňce byl v 72. minutě kvůli nezpůsobilému trávníku zápas na 25 minut přerušen.

Utkání řízené Dominikem Starým za asistence Matěje Vlčka a Lukáše Machače sledovalo 3254 diváků.

SK Sigma Olomouc vs. MFK Karviná 3:1 (2:1)

So 29. července 2023, 15:00 – Andrův stadion v Olomouci