Fotbalisté Karviné prolomili střeleckou smůlu a remizovali s Plzní

Karviná – V 17. podzimním kole základní části Fortuna ligy poprvé pod novým trenérem Jurajem Jarábkem remizovali fotbalisté karvinského MFK po setmění na domácí půdě uměle osvětleného Městského stadionu v […]

Karviná – V 17. podzimním kole základní části Fortuna ligy poprvé pod novým trenérem Jurajem Jarábkem remizovali fotbalisté karvinského MFK po setmění na domácí půdě uměle osvětleného Městského stadionu v Karviné Ráji s plzeňskou Viktorií 1:1, prolomili tak pět zápasů trvající střeleckou smůlu a na úkor pětinásobného mistra si připisují cenný bod do prvoligové tabulky.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou v prvním poločase Ondřej Lingr (16′) a za hostující Plzeň ve druhém poločase Michael Krmenčík (68′).

Karviná bílá. Plzeň červená a modrá.

Utkání řízené Miroslavem Zelinkou za asistence Jana Patáka a Marka Podaného sledovalo 3718 diváků.

MFK Karviná vs. FC Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)

Ne 24. listopadu 2019, 17:00 – Městský stadion v Karviné Ráji

MFK Karviná: Martin Pastornický – Gigli Ndefe, Pavel Dreksa, Milan Rundič (K), Matúš Čonka – Adriel Ba Loua, Vojtěch Smrž, Marek Janečka (74. Vukadin Vukadinovič), Ondřej Lingr – Martin Bukata (66. Marek Hanousek) – Michal Petráň (83. Stivan Petkov). Trenér: Juraj Jarábek.

FC Viktoria Plzeň: Aleš Hruška – Radim Řezník, Lukáš Hejda, Jakub Brabec (K), Adam Hloušek – Lukáš Kalvach, Roman Procházka (61. Tomáš Chorý) – Joel Kayamba (61. Jan Kovařík), Aleš Čermák (87. Dominik Janošek), Jan Kopic – Michael Krmenčík. Trenér: Pavel Vrba.