Fotbalisté Karviné remizovali v nadstavbě se Zlínem

Karviná – Ve druhém z pěti zápasů nadstavbové části Fortuna ligy – Skupiny o záchranu remizovali fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné – Ráji se zlínským […]

Karviná – Ve druhém z pěti zápasů nadstavbové části Fortuna ligy – Skupiny o záchranu remizovali fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné – Ráji se zlínským FC 2:2. Příští kolo hrají venku v Praze s Bohemians.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou v prvním poločase Sebastian Boháč (15′) a Lucky Ezeh (45′ + 1′). Za hostující Zlín ve druhém poločase dvěma brankami Lukáš Bartošák (54′ a 90′ + 3′).

Utkání řízené Ladislavem Szikszayem za asistence Michala Volfa a Lukáše Machače sledovalo 3525 diváků.

MFK Karviná vs. FC Zlín 2:2 (2:0)

Ne 12. května 2024, 18:00 – Městský stadion v Karviné – Ráji