Fotbalisté Karviné uzavřeli jaro remízou s Mladou Boleslaví

Karviná – V posledním 30. jarním kole základní části Fortuna ligy remizovali fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji za podpory kotle skalních fanoušků s mladoboleslavským […]

Karviná – V posledním 30. jarním kole základní části Fortuna ligy remizovali fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji za podpory kotle skalních fanoušků s mladoboleslavským FK 2:2 a v nadstavbové části, do které vstoupí s náskokem třech bodů na Opavu a ztrátou jednoho bodu na Zlín, si zahrají o udržení v nejvyšší soutěži.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou Ondřej Lingr (18′) a Adriel Ba Loua (44′). Za hostující Mladou Boleslav Jiří Klíma (20′) a Dominik Mašek (72′).

Karviná bílá. Mladá Boleslav červená.

Utkání řízené Pavlem Julínkem za asistence Petra Blažeje a Davida Hocka sledovalo 210 diváků.

Skupina o udržení startuje pro karvinský klub příští sobotu odpoledne a MFK Karviná nastoupí postupně v 1. kole venku proti teplickému FK, ve 2. kole doma ve slezském derby proti opavskému SFC, ve 3. kole venku proti olomoucké Sigmě, ve 4. kole venku proti zlínskému Fastavu a v 5. kole doma proti příbramskému 1. FK.

MFK Karviná vs. FK Mladá Boleslav 2:2 (2:1)

Ne 14. června 2020, 17:00 – Městský stadion v Karviné Ráji

MFK Karviná: … … – … …, … … (K), … … Trenér: Juraj Jarábek.

FK Mladá Boleslav: … … – … …, … … (K), … … Trenér: Jozef Weber.