Fotbalisté Karviné uzavřeli podzim prohrou s Pardubicemi

Karviná – Na závěr podzimu ve 14. kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před prázdnými tribunami Městského stadionu v Karviné – Ráji s pardubickým FK 0:2 […]

Karviná – Na závěr podzimu ve 14. kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před prázdnými tribunami Městského stadionu v Karviné – Ráji s pardubickým FK 0:2 a po nekompletním podzimu narušeném koronavirem přezimují v tabulce s dvaceti body na desátém místě. Jaro otevřou venku v Uherském Hradišti v polovině ledna.

Střelecky se za hostující Pardubice prosadili v prvním poločase Michal Petráň (13′) a ve druhém poločase David Huf (72′).

Karviná bílá. Pardubice červená.

Utkání řízené Miroslavem Zelinkou za asistence Petra Kotalíka a Jiřího Pečenky sledovalo 0 diváků.

MFK Karviná vs. FK Pardubice 0:2 (0:1)

St 23. prosince 2020, 15:00 – Městský stadion v Karviné – Ráji

MFK Karviná: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Juraj Jarábek.

FK Pardubice: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Jaroslav Novotný.