Fotbalisté Karviné ztratili derby s Ostravou

Karviná – Ve 14. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě vyprodaného Městského stadionu v Karviné – Ráji v moravskoslezském derby s ostravským Baníkem […]

Karviná – Ve 14. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě vyprodaného Městského stadionu v Karviné – Ráji v moravskoslezském derby s ostravským Baníkem 1:3, když po prvním poločase vedli 1:0. Příští kolo hrají venku v Praze s Bohemians.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou v prvním poločase kapitán Lukáš Budínský (25′). Za hostující Ostravu dvěma brankami David Buchta (53′ a 59′) a brankou Paixao Ewerton (49′).

Karviná bílá. Ostrava modrá.

Utkání řízené Karlem Roučkem za asistence Kamila Hájka a Martina Lešky sledovalo 4833 diváků (vyprodáno).

MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava 1:3 (1:0)

Ne 5. listopadu 2023, 15:00 – Městský stadion v Karviné – Ráji