Fotbalisté Louk vyhráli v Horních Bludovicích

Horní Bludovice – Ve 20. jarním kole Okresního přeboru vyhráli fotbalisté loucké Lokomotivy venku na hřišti hornobludovického FC 2:0. Příští kolo hrají doma s Bohumínem. Střelecky se za hostující Louky […]

Střelecky se za hostující Louky v závěru druhého poločasu dvěma brankami prosadil Daniel Bélai (86′ a 90′ + 3′). Nulu vychytal brankář Patrik Němeček a po jeho vyloučení v 80. minutě si vychytanou nulu připsal i druhý loucký brankář Lukáš Valčík.

Utkání řízené Pavlem Sýkorou za asistence Tomáše Ptáčka a Matyáše Čípela sledovalo 125 diváků.

FC Horní Bludovice vs. TJ Lokomotiva Louky 0:2 (0:0)

Ne 5. května 2024, 16:30 – Obecní hřiště v Horních Bludovicích