Fotbalisté posílené Karviné vyhráli s Příbramí

Karviná – Ve 24. jarním kole základní části Fortuna ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji s příbramským 1. FK 2:0, kdy klíčovou roli […]

Karviná – Ve 24. jarním kole základní části Fortuna ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji s příbramským 1. FK 2:0, kdy klíčovou roli v zápase sehrály jarní posily A-týmu.

Střelecky se za domácí Karvinou prosadili v prvním poločase albánský záložník Kristi Qose (43′) a ve druhém poločase nigerijský útočník Abdulrahman Taiwo (75′). Brankář Vladimír Neuman přeřazený na jaře z B-týmu do A-týmu vychytal svou první prvoligovou nulu.

Karviná bílá. Příbram zelená a černá.

Utkání řízené Pavlem Královcem za asistence Iva Nádvorníka a Tomáše Mokrusche sledovalo 3116 diváků.

MFK Karviná vs. 1. FK Příbram 2:0 (1:0)

Ne 8. března 2020, 14:30 – Městský stadion v Karviné Ráji

MFK Karviná: … … – … …, … … (K), … … Trenér: Juraj Jarábek.

1. FK Příbram: … … – … …, … … (K), … … Trenér: Petr Čuhel.