HC Býci Karviná 2018 / 2019

Karviná – Účinkování HC Býci Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2018 / 2019. 9 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 27 ligových kolech základní části systémem každý […]

Karviná – Účinkování HC Býci Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2018 / 2019.

9 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 27 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku, přičemž v každém kole (vzhledem k lichému počtu účastníků) jeden z klubů stojí. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Obsah


Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. HC Bospor Bohumín
(So 22. 9., 17:30 – Nový Bohumín)
HC Býci Karviná 1:6 (0:5, 0:1, 1:0)
2. HC Býci Karviná
(Pá 28. 9., 17:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B 5:2 (0:0, 2:2, 3:0)
3. HC Býci Karviná
(Ne 30. 9., 16:30 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
4. HC Býci Karviná
(So 6. 10., 17:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov 9:1 (1:1, 2:0, 6:0)
5. HC Býci Karviná
(St 10. 10., 18:00 – Fryštát)
HC Studénka 4:5p (2:1, 2:0, 0:3 – 0:1)
6. volno
7. HC Býci Karviná
(So 20. 10., 17:00 – Fryštát)
HK Krnov 3:4p (1:2, 1:1, 1:0 – 0:1)
8. HK Ďáblové Nový Jičín B
(So 27. 10., 13:30 – Nový Jičín)
HC Býci Karviná 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
9. HC Býci Karviná
(So 3. 11., 17:00 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
10. HC Býci Karviná
(St 7. 11., 18:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín 8:1 (3:1, 3:0, 2:0)
11. HC Frýdek-Místek B
(So 10. 11., 18:00 – Polárka)
HC Býci Karviná 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
12. HC Býci Karviná
(So 17. 11., 17:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín 3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
13. TJ Horní Benešov
(So 24. 11., 17:00 – Nerudova)
HC Býci Karviná 3:6 (0:4, 2:1, 1:1)
14. HC Býci Karviná
(St 28. 11., 18:00 – Fryštát)
HC Studénka 2:8 (1:2, 0:5, 1:1)
15. volno
16. HK Krnov
(So 15. 12., 17:00 – Krystal)
HC Býci Karviná 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
17. HC Býci Karviná
(So 22. 12., 17:00 – Fryštát)
HK Ďáblové Nový Jičín B 13:0 (0:0, 10:0, 3:0)
18. HC Rožnov pod Radhoštěm
(Čt 13. 12., 18:30 – Rožnov pod Radhoštěm)
HC Býci Karviná 3:6 (0:5, 2:0, 1:1)
19. HC Bospor Bohumín
(So 5. 1., 17:30 – Nový Bohumín)
HC Býci Karviná 7:1 (1:1, 3:0, 3:0)
20. HC Býci Karviná
(So 12. 1., 17:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B 5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
21. HC Wolves Český Těšín
(St 16. 1., 18:00 – Český Těšín)
HC Býci Karviná 7:4 (0:0, 3:2, 4:2)
22. HC Býci Karviná
(So 19. 1., 17:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov 11:0 (3:0, 5:0, 3:0)
23. HC Býci Karviná
(So 26. 1., 17:00 – Fryštát)
HC Studénka 5:4p (2:0, 1:1, 1:3 – 1:0)
24. volno
25. HC Býci Karviná
(So 9. 2., 17:00 – Fryštát)
HK Krnov 0:6 (0:0, 0:1, 0:5)
26. HK Ďáblové Nový Jičín B
(So 16. 2., 13:30 – Nový Jičín)
HC Býci Karviná 3:7 (1:1, 0:4, 2:2)
27. HC Býci Karviná
(St 20. 2., 18:30 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm 8:4 (2:0, 4:1, 2:3)

Tabulka

poř klub zap v vp pp p skóre b + / –
1. HK Krnov 24 17 3 1 3 127:56 58 b. + 71
2. HC Studénka 24 16 2 1 5 136:83 53 b. + 53
3. HC Wolves Český Těšín 24 16 1 0 7 119:83 50 b. + 36
4. HC Býci Karviná 24 15 1 2 6 124:80 49 b. + 44
5. HC Bospor Bohumín 24 13 0 1 10 105:108 40 b. – 3
6. HC Frýdek-Místek B 24 10 1 0 13 105:93 32 b. + 12
7. TJ Horní Benešov 24 6 1 1 16 104:139 21 b. – 35
8. HC Rožnov pod Radhoštěm 24 4 1 3 16 100:124 17 b. – 24
9. HK Ďáblové Nový Jičín B 24 1 0 1 22 58:212 4 b. – 154

Play-off

HC Býci Karviná v play-off Krajské ligy mužů.

Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Ve čtvrtfinále přešli karvinští Býci přes bohumínský Bospor po výhrách 6:2 doma a 4:3 v prodloužení venku 2:0 na zápasy. V semifinále přes krnovský HK po prohře 2:3 venku, výhře 6:1 doma a výhře 2:1 v prodloužení venku 2:1 na zápasy. Finále ztratili po prohrách 3:7 venku, 2:3 v prodloužení doma a 2:4 venku 0:3 na zápasy.

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas HC Býci Karviná
(So 23. 2., 17:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)
Čtvrtfinále – 2. zápas HC Bospor Bohumín
(St 27. 2., 18:00 – Nový Bohumín)
HC Býci Karviná 3:4p (2:1, 0:1, 1:1 – 0:1)
Čtvrtfinále – 3. zápas HC Býci Karviná
(So 2. 3., –:– – Fryštát)
HC Bospor Bohumín nehráno
Semifinále – 1. zápas HK Krnov
(St 6. 3., 18:00 – Krystal)
HC Býci Karviná 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Semifinále – 2. zápas HC Býci Karviná
(So 9. 3., 15:00 – Fryštát)
HK Krnov 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
Semifinále – 3. zápas HK Krnov
(St 13. 3., 18:00 – Krystal)
HC Býci Karviná 1:2p (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1)
Finále – 1. zápas HC Wolves Český Těšín
(So 16. 3., 17:00 – Český Těšín)
HC Býci Karviná 7:3 (6:0, 1:2, 0:1)
Finále – 2. zápas HC Býci Karviná
(Po 18. 3., 18:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín 2:3p (1:1, 1:1, 0:0 – 0:1)
Finále – 3. zápas HC Wolves Český Těšín
(St 20. 3., 18:00 – Český Těšín)
HC Býci Karviná 4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
Finále – 4. zápas HC Býci Karviná
(Pá 22. 3., –:– – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín nehráno
Finále – 5. zápas HC Wolves Český Těšín
(Ne 24. 3., –:– – Český Těšín)
HC Býci Karviná nehráno