Karviná – Účinkování HC Býci Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2019 / 2020.
10 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 27 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.
Obsah
Základní část
Kolo | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|
1. | HC Býci Karviná (So 21. 9., 15:00 – Fryštát) |
HC Bospor Bohumín | 6:5sn (1:2, 2:2, 2:1 – 0:0 – 1:0) |
2. | HC Rožnov pod Radhoštěm (Čt 24. 10., 18:30 – Rožnov pod Radhoštěm) |
HC Býci Karviná | 4:9 (1:0, 2:3, 1:6) |
3. | HC Býci Karviná (So 5. 10., 15:00 – Fryštát) |
HC Orli Orlová 1930 | 8:1 (4:0, 1:0, 3:1) |
4. | HK Krnov (So 12. 10., 17:00 – Krnov) |
HC Býci Karviná | 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) |
5. | HC Býci Karviná (So 19. 10., 15:00 – Fryštát) |
HK Ďáblové Nový Jičín B | 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) |
6. | HC Býci Karviná (So 26. 10., 15:00 – Fryštát) |
HC Studénka | 4:7 (1:3, 2:4, 1:0) |
7. | TJ Horní Benešov (Po 28. 10., 17:00 – Horní Benešov) |
HC Býci Karviná | 2:6 (0:2, 1:1, 1:3) |
8. | HC Býci Karviná (So 2. 11., 15:00 – Fryštát) |
HC Wolves Český Těšín | 9:2 (3:2, 3:0, 3:0) |
9. | HC Frýdek-Místek B (St 6. 11., 18:00 – Frýdek-Místek) |
HC Býci Karviná | 3:4sn (2:1, 0:2, 1:0 – 0:0 – 0:1) |
10. | HC Bospor Bohumín (So 9. 11., 17:30 – Nový Bohumín) |
HC Býci Karviná | 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) |
11. | HC Býci Karviná (Pá 15. 11., 18:00 – Fryštát) |
HC Rožnov pod Radhoštěm | 3:2p (0:1, 1:0, 1:1 – 1:0) |
12. | HC Orli Orlová 1930 (So 23. 11., 17:00 – Orlová) |
HC Býci Karviná | 3:5 (1:1, 0:1, 2:3) |
13. | HC Býci Karviná (So 30. 11., 15:00 – Fryštát) |
HK Krnov | 7:1 (1:0, 3:0, 3:1) |
14. | HK Ďáblové Nový Jičín B (Ne 8. 12., 17:00 – Nový Jičín) |
HC Býci Karviná | 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) |
15. | HC Studénka (St 11. 12., 17:00 – Studénka) |
HC Býci Karviná | 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) |
16. | HC Býci Karviná (So 14. 12., 15:00 – Fryštát) |
TJ Horní Benešov | 6:5p (1:1, 1:3, 3:1 – 1:0) |
17. | HC Wolves Český Těšín (So 21. 12., 17:00 – Český Těšín) |
HC Býci Karviná | 3:6 (0:2, 3:1, 0:3) |
18. | HC Býci Karviná (St 4. 12., 18:00 – Fryštát) |
HC Frýdek-Místek B | 2:7 (0:1, 2:1, 0:5) |
19. | HC Býci Karviná (So 4. 1., 15:00 – Fryštát) |
HC Bospor Bohumín | 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) |
20. | HC Rožnov pod Radhoštěm (So 11. 1., 17:00 – Rožnov pod Radhoštěm) |
HC Býci Karviná | 5:4p (1:1, 2:2, 1:1 – 1:0) |
21. | HC Býci Karviná (St 15. 1., 18:30 – Fryštát) |
HC Orli Orlová 1930 | 5:4p (2:3, 1:1, 1:0 – 1:0) |
22. | HK Krnov (So 18. 1., 15:00 – Krnov) |
HC Býci Karviná | 6:2 (1:2, 0:0, 5:0) |
23. | HC Býci Karviná (St 22. 1., 18:30 – Fryštát) |
HK Ďáblové Nový Jičín B | 7:6sn (1:1, 3:5, 2:0 – 0:0 – 1:0) |
24. | HC Býci Karviná (So 1. 2., 15:00 – Fryštát) |
HC Studénka | 4:6 (2:3, 1:1, 1:2) |
25. | TJ Horní Benešov (So 8. 2., 17:00 – Horní Benešov) |
HC Býci Karviná | 6:3 (1:0, 1:1, 4:2) |
26. | HC Býci Karviná (St 12. 2., 18:30 – Fryštát) |
HC Wolves Český Těšín | 5:3 (3:1, 1:1, 1:1) |
27. | HC Frýdek-Místek B (Ne 16. 2., 16:15 – Frýdek-Místek) |
HC Býci Karviná | 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) |
Tabulka
Poř | Klub | Zap | V | VP | PP | P | Skóre | RG | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Studénka | 27 | 22 | 0 | 1 | 4 | 155:80 | + 75 | 67 b. |
2. | HK Ďáblové Nový Jičín B | 27 | 14 | 3 | 3 | 7 | 114:82 | + 32 | 51 b. |
3. | HC Bospor Bohumín | 27 | 14 | 3 | 1 | 9 | 136:106 | + 30 | 49 b. |
4. | HC Frýdek-Místek B | 27 | 14 | 1 | 3 | 9 | 107:90 | + 17 | 47 b. |
5. | HK Krnov | 27 | 14 | 0 | 2 | 11 | 83:90 | – 7 | 44 b. |
6. | HC Býci Karviná | 27 | 10 | 6 | 1 | 10 | 122:106 | + 16 | 43 b. |
7. | HC Wolves Český Těšín | 27 | 12 | 2 | 1 | 12 | 135:111 | + 24 | 41 b. |
8. | HC Orli Orlová 1930 | 27 | 10 | 0 | 3 | 14 | 108:133 | – 25 | 33 b. |
9. | TJ Horní Benešov | 27 | 5 | 1 | 1 | 20 | 78:170 | – 92 | 18 b. |
10. | HC Rožnov pod Radhoštěm | 27 | 2 | 2 | 2 | 21 | 73:143 | – 70 | 12 b. |
Play-off
HC Býci Karviná v play-off Krajské ligy mužů.
Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.
Ve čtvrtfinále nestačili karvinští Býci na bohumínský Bospor a po prohře 0:5 venku, výhře 4:1 doma a těsné prohře 3:4 v rozhodujícím zápase venku pro ně pouť za obhajobou vicemistra končí.
Kolo | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|
Čtvrtfinále – 1. zápas | HC Bospor Bohumín (So 22. 2., 17:30 – Nový Bohumín) |
HC Býci Karviná | 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) |
Čtvrtfinále – 2. zápas | HC Býci Karviná (St 26. 2., 18:30 – Fryštát) |
HC Bospor Bohumín | 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) |
Čtvrtfinále – 3. zápas | HC Bospor Bohumín (So 29. 2., 17:30 – Nový Bohumín) |
HC Býci Karviná | 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) |
Semifinále – 1. zápas | – | – | nehráno |
Semifinále – 2. zápas | – | – | nehráno |
Semifinále – 3. zápas | – | – | nehráno |
Finále – 1. zápas | – | – | nehráno |
Finále – 2. zápas | – | – | nehráno |
Finále – 3. zápas | – | – | nehráno |
Finále – 4. zápas | – | – | nehráno |
Finále – 5. zápas | – | – | nehráno |
Soupiska
Číslo | Post | Hráč | Narozen | Výška | Váha |
---|---|---|---|---|---|
51 | brankář | Jakub Ovčaři | – | – | – |
1, 64, 85 | brankář | Ondřej Biernat | – | – | – |
2, 85 | brankář | Daniel Krajčirík | – | – | – |
51 | brankář | Marek Volf | – | – | – |
20 | obránce | Zdeněk Deutsch | – | – | – |
65 | obránce | Daniel Procházka | – | – | – |
5 | obránce | Michal Cháňa | – | – | – |
10 | obránce | Mario Hladil | – | – | – |
10, 19, 64 | obránce | Filip Dabrowski | – | – | – |
23 | obránce | Martin Kytka | – | – | – |
77 | obránce | Tomáš Malík | – | – | – |
4 | obránce | Ondřej Bolek | – | – | – |
18, 19 | obránce | Filip Plánka | – | – | – |
12, 18, 44, 55, 69 | útočník | Přemysl Krul | – | – | – |
26 | útočník | Jakub Orság | – | – | – |
49 | útočník | David Vaštík | – | – | – |
26, 28 | útočník | Kryštof Fejko | – | – | – |
11, 44, 55, 77, 86 | útočník | Ondřej Tvrdík | – | – | – |
81 | útočník | Ondřej Kasperlík | – | – | – |
91 | útočník | Jakub Kurowski | – | – | – |
17 | útočník | Ladislav Opravil | – | – | – |
16, 81 | útočník | Václav Chomič | – | – | – |
24 | útočník | Daniel Vlček | – | – | – |
8 | útočník | Jakub Juhász | – | – | – |
18 | útočník | Lukáš Juhász | – | – | – |
49 | útočník | Jan Pieczonka | – | – | – |
11, 21 | útočník | Tomáš Václavík | – | – | – |
11, 18, 20, 69 | útočník | Dominik Molin | – | – | – |
93 | útočník | Marek Holý | – | – | – |
10, 18, 19, 44 | útočník | Jan Santarius | – | – | – |
44, 91 | útočník | Oliver Hladil | – | – | – |
19, 21, 55 | útočník | Jan Chmiel | – | – | – |
11, 21, 55, 91 | útočník | Lukáš Bogár | – | – | – |
Napsat komentář