HC Býci Karviná 2019 / 2020

Karviná – Účinkování HC Býci Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2019 / 2020. 10 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 27 ligových kolech základní části systémem každý […]

Karviná – Účinkování HC Býci Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2019 / 2020.

10 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 27 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Obsah


Přátelské zápasy

zápas č. domácí hosté skóre
1 HC Býci Karviná
(St 18. 9., 18:00 – Fryštát)
HK Krnov 5:7 (-:-, -:-, -:-)

Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. HC Býci Karviná
(So 21. 9., 15:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín 6:5sn (1:2, 2:2, 2:1 – 0:0 – 1:0)
2. HC Rožnov pod Radhoštěm
(Čt 24. 10., 18:30 – Rožnov pod Radhoštěm)
HC Býci Karviná 4:9 (1:0, 2:3, 1:6)
3. HC Býci Karviná
(So 5. 10., 15:00 – Fryštát)
HC Orli Orlová 1930 8:1 (4:0, 1:0, 3:1)
4. HK Krnov
(So 12. 10., 17:00 – Krnov)
HC Býci Karviná 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
5. HC Býci Karviná
(So 19. 10., 15:00 – Fryštát)
HK Ďáblové Nový Jičín B 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
6. HC Býci Karviná
(So 26. 10., 15:00 – Fryštát)
HC Studénka 4:7 (1:3, 2:4, 1:0)
7. TJ Horní Benešov
(Po 28. 10., 17:00 – Horní Benešov)
HC Býci Karviná 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
8. HC Býci Karviná
(So 2. 11., 15:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín 9:2 (3:2, 3:0, 3:0)
9. HC Frýdek-Místek B
(St 6. 11., 18:00 – Frýdek-Místek)
HC Býci Karviná 3:4sn (2:1, 0:2, 1:0 – 0:0 – 0:1)
10. HC Bospor Bohumín
(So 9. 11., 17:30 – Nový Bohumín)
HC Býci Karviná 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
11. HC Býci Karviná
(Pá 15. 11., 18:00 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm 3:2p (0:1, 1:0, 1:1 – 1:0)
12. HC Orli Orlová 1930
(So 23. 11., 17:00 – Orlová)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
13. HC Býci Karviná
(So 30. 11., 15:00 – Fryštát)
HK Krnov -:- (-:-, -:-, -:-)
14. HK Ďáblové Nový Jičín B
(Ne 8. 12., 17:00 – Nový Jičín)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
15. HC Studénka
(St 11. 12., 17:00 – Studénka)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
16. HC Býci Karviná
(So 14. 12., 15:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov -:- (-:-, -:-, -:-)
17. HC Wolves Český Těšín
(So 21. 12., 17:00 – Český Těšín)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
18. HC Býci Karviná
(So 28. 12., 12:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B -:- (-:-, -:-, -:-)
19. HC Býci Karviná
(So 4. 1., 15:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín -:- (-:-, -:-, -:-)
20. HC Rožnov pod Radhoštěm
(So 11. 1., 12:00 – Rožnov pod Radhoštěm)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
21. HC Býci Karviná
(St 15. 1., 18:30 – Fryštát)
HC Orli Orlová 1930 -:- (-:-, -:-, -:-)
22. HK Krnov
(So 18. 1., 17:00 – Krnov)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
23. HC Býci Karviná
(St 22. 1., 18:30 – Fryštát)
HK Ďáblové Nový Jičín B -:- (-:-, -:-, -:-)
24. HC Býci Karviná
(So 1. 2., 12:00 – Fryštát)
HC Studénka -:- (-:-, -:-, -:-)
25. TJ Horní Benešov
(So 8. 2., 17:00 – Horní Benešov)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
26. HC Býci Karviná
(St 12. 2., 18:30 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín -:- (-:-, -:-, -:-)
27. HC Frýdek-Místek B
(So 15. 2., 12:00 – Frýdek-Místek)
HC Býci Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

poř klub zap v vp pp p skóre b + / –
1. HK Krnov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. HC Studénka 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. HC Wolves Český Těšín 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. HC Býci Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. HC Bospor Bohumín 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. HC Frýdek-Místek B 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. TJ Horní Benešov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. HC Rožnov pod Radhoštěm 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. HK Ďáblové Nový Jičín B 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. HC Orli Orlová 1930 0 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Play-off

HC Býci Karviná v play-off Krajské ligy mužů.

Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas
(-, –:– – …)
-:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Stav Poznámka
51 brankář Česká republika Jakub Ovčaři
1, 64, 85 brankář Česká republika Ondřej Biernat
2, 85 brankář Česká republika Daniel Krajčirík
20 obránce Česká republika Zdeněk Deutsch
65 obránce Česká republika Daniel Procházka
5 obránce Česká republika Michal Cháňa
10 obránce Česká republika Mario Hladil
10, 19 obránce Česká republika Filip Dabrowski
23 obránce Česká republika Martin Kytka
77 obránce Česká republika Tomáš Malík
4 obránce Česká republika Ondřej Bolek
12, 18, 69 útočník Česká republika Přemysl Krul
26 útočník Česká republika Jakub Orság
49 útočník Česká republika David Vaštík
26, 28 útočník Česká republika Kryštof Fejko
11, 44, 55, 77, 86 útočník Česká republika Ondřej Tvrdík
81 útočník Česká republika Ondřej Kasperlík
91 útočník Česká republika Jakub Kurowski
17 útočník Česká republika Ladislav Opravil
16 útočník Česká republika Václav Chomič
24 útočník Česká republika Daniel Vlček
8 útočník Česká republika Jakub Juhász
18 útočník Česká republika Lukáš Juhász
49 útočník Česká republika Jan Pieczonka
11, 21 útočník Česká republika Tomáš Václavík
11, 18, 69 útočník Česká republika Dominik Molin
93 útočník Česká republika Marek Holý
18 útočník Česká republika Jan Santarius