HC Falcons Sokol Karviná 2021 / 2022

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem Petrem Tejklem na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě. […]

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem Petrem Tejklem na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě.

13 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 26 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku, přičemž v každém kole (vzhledem k lichému počtu účastníků) jeden z klubů stojí. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Frýdek-Místek B
(Pá 12. 11., 19:00 – Frýdek-Místek)
HC Falcons Sokol Karviná 6:4 (5:2, 1:0, 0:2)
2. HC Falcons Sokol Karviná
(So 25. 9., 17:00 – Fryštát)
MSK Orlová 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
3. HC Wolves Český Těšín
(Út 28. 9., 18:00 – Český Těšín)
HC Falcons Sokol Karviná 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)
4. HC Falcons Sokol Karviná
(So 2. 10., 17:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín 3:4p (2:0, 1:1, 0:2 – 0:1)
5. HK Ďáblové Nový Jičín B
(St 6. 10., 18:00 – Nový Jičín)
HC Falcons Sokol Karviná 5:3 (3:0, 1:3, 1:0)
6. HC Falcons Sokol Karviná
(So 9. 10., 9:00 – Fryštát)
HC Býci Karviná zrušeno
7. TJ Horní Benešov
(So 16. 10., 17:00 – Horní Benešov)
HC Falcons Sokol Karviná 6:2 (1:2, 2:0, 3:0)
8. HC Falcons Sokol Karviná
(So 23. 10., 17:00 – Fryštát)
HC Orli Orlová 1930 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
9. HC Uničov
(Čt 28. 10., 17:00 – Uničov)
HC Falcons Sokol Karviná 9:1 (3:0, 4:0, 2:1)
10. HC Falcons Sokol Karviná
(So 30. 10., 17:00 – Fryštát)
HK Krnov 3:5 (0:2, 0:0, 3:3)
11. HC Rožnov pod Radhoštěm
(Út 18. 1., 18:00 – Rožnov pod Radhoštěm)
HC Falcons Sokol Karviná 7:5 (0:1, 4:3, 3:1)
12. volno
13. HC Falcons Sokol Karviná
(St 17. 11., 18:00 – Fryštát)
HC Studénka 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
14. HC Falcons Sokol Karviná
(So 20. 11., 17:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
15. MSK Orlová
(St 22. 12., 18:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná 8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
16. HC Falcons Sokol Karviná
(Pá 11. 2., 17:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín -:- (-:-, -:-, -:-)
17. HC Bospor Bohumín
(St 12. 1., 17:30 – Nový Bohumín)
HC Falcons Sokol Karviná 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
18. HC Falcons Sokol Karviná
(So 18. 12., 17:00 – Fryštát)
HK Ďáblové Nový Jičín B 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
19. HC Býci Karviná
(St 22. 12., 15:00 – Fryštát)
HC Falcons Sokol Karviná zrušeno
20. HC Falcons Sokol Karviná
(St 2. 2., 18:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov -:- (-:-, -:-, -:-)
21. HC Orli Orlová 1930
(So 8. 1., 17:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
22. HC Falcons Sokol Karviná
(So 15. 1., 17:00 – Fryštát)
HC Uničov 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
23. HK Krnov
(So 22. 1., 17:00 – Krnov)
HC Falcons Sokol Karviná 1:5 (1:1, 0:0, 0:4)
24. HC Falcons Sokol Karviná
(So 29. 1., 17:00 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm -:- (-:-, -:-, -:-)
25. volno
26. HC Studénka
(So 12. 2., 15:00 – Studénka)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Frýdek-Místek B 16 0 0 0 0 0:0 0 36 b.
2. HC Bospor Bohumín 15 0 0 0 0 0:0 0 31 b.
3. HC Studénka 14 0 0 0 0 0:0 0 29 b.
4. HC Orli Orlová 1930 14 0 0 0 0 0:0 0 27 b.
5. HK Ďáblové Nový Jičín B 13 0 0 0 0 0:0 0 27 b.
6. TJ Horní Benešov 14 0 0 0 0 0:0 0 26 b.
7. HC Uničov 13 0 0 0 0 0:0 0 20 b.
8. HC Wolves Český Těšín 10 0 0 0 0 0:0 0 12 b.
9. HK Krnov 11 0 0 0 0 0:0 0 12 b.
10. HC Rožnov pod Radhoštěm 13 0 0 0 0 0:0 0 10 b.
11. HC Falcons Sokol Karviná 13 0 0 0 0 0:0 0 7 b.
12. MSK Orlová 16 0 0 0 0 0:0 0 6 b.
13. HC Býci Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
Brankář Česká republika Ondřej Biernat –. –. —- – cm – kg
Brankář Česká republika Matěj Halouzka –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika Filip Plánka –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika Jan Santarius –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika Mario Hladil –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika Filip Dabrowski –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika Denis Niedoba –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Václav Chomič –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Jan Chmiel –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Daniel Vlček –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Adam Procházka –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Ondřej Cháňa –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Jan Pieczonka –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Přemysl Krul –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Daniel Mendlík –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Patrik Vrána –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Oliver Hladil –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika Marek Holý –. –. —- – cm – kg

Přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 HC RT Torax Poruba 2011
(Pá 3. 9., 18:00 – Poruba)
HC Falcons Sokol Karviná 7:0 (2:0, 0:0, 5:0)
2 MSK Orlová
(Čt 9. 9., 18:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná 5:4 (-:-, -:-, 4:1)
3 HC Bospor Bohumín
(Út 14. 9., 17:00 – Nový Bohumín)
HC Falcons Sokol Karviná 8:2 (-:-, -:-, -:-)