HC Falcons Sokol Karviná 2021 / 2022

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem … … na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě. […]

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem … … na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě.

13 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 26 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku, přičemž v každém kole (vzhledem k lichému počtu účastníků) jeden z klubů stojí. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Frýdek-Místek B
(So 18. 9., 9:00 – Frýdek-Místek)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
2. HC Falcons Sokol Karviná
(So 25. 9., 17:00 – Fryštát)
MSK Orlová -:- (-:-, -:-, -:-)
3. HC Wolves Český Těšín
(Út 28. 9., 18:00 – Český Těšín)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
4. HC Falcons Sokol Karviná
(So 2. 10., 9:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín -:- (-:-, -:-, -:-)
5. HK Ďáblové Nový Jičín B
(St 6. 10., 9:00 – Nový Jičín)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
6. HC Falcons Sokol Karviná
(So 9. 10., 9:00 – Fryštát)
HC Býci Karviná zrušeno
7. TJ Horní Benešov
(So 16. 10., 17:00 – Horní Benešov)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
8. HC Falcons Sokol Karviná
(So 23. 10., 9:00 – Fryštát)
HC Orli Orlová 1930 -:- (-:-, -:-, -:-)
9. HC Uničov
(Čt 28. 10., 9:00 – Uničov)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
10. HC Falcons Sokol Karviná
(So 30. 10., 9:00 – Fryštát)
HK Krnov -:- (-:-, -:-, -:-)
11. HC Rožnov pod Radhoštěm
(So 6. 11., 9:00 – Rožnov pod Radhoštěm)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
12. volno
13. HC Falcons Sokol Karviná
(St 17. 11., 9:00 – Fryštát)
HC Studénka -:- (-:-, -:-, -:-)
14. HC Falcons Sokol Karviná
(So 20. 11., 9:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B -:- (-:-, -:-, -:-)
15. MSK Orlová
(So 27. 11., 9:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
16. HC Falcons Sokol Karviná
(So 4. 12., 9:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín -:- (-:-, -:-, -:-)
17. HC Bospor Bohumín
(So 11. 12., 17:30 – Nový Bohumín)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
18. HC Falcons Sokol Karviná
(So 18. 12., 9:00 – Fryštát)
HK Ďáblové Nový Jičín B -:- (-:-, -:-, -:-)
19. HC Býci Karviná
(St 22. 12., 15:00 – Fryštát)
HC Falcons Sokol Karviná zrušeno
20. HC Falcons Sokol Karviná
(St 29. 12., 9:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov -:- (-:-, -:-, -:-)
21. HC Orli Orlová 1930
(So 8. 1., 17:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
22. HC Falcons Sokol Karviná
(So 15. 1., 9:00 – Fryštát)
HC Uničov -:- (-:-, -:-, -:-)
23. HK Krnov
(So 22. 1., 17:00 – Krnov)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
24. HC Falcons Sokol Karviná
(So 29. 1., 9:00 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm -:- (-:-, -:-, -:-)
25. volno
26. HC Studénka
(So 12. 2., 15:00 – Studénka)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Frýdek-Místek B 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. HK Ďáblové Nový Jičín B 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. HC Uničov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. HC Bospor Bohumín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. HC Orli Orlová 1930 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. HC Rožnov pod Radhoštěm 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. HC Býci Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. TJ Horní Benešov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. HC Studénka 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. HK Krnov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. HC Wolves Český Těšín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. HC Falcons Sokol Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
13. MSK Orlová 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg

Přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 HC RT Torax Poruba 2011
(Pá 3. 9., 18:00 – Poruba)
HC Falcons Sokol Karviná 7:0 (2:0, 0:0, 5:0)
2 MSK Orlová
(Čt 9. 9., 18:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná 5:4 (-:-, -:-, 4:1)
3 HC Bospor Bohumín
(Út 14. 9., 17:00 – Nový Bohumín)
HC Falcons Sokol Karviná 8:2 (-:-, -:-, -:-)