HC Falcons Sokol Karviná 2022 / 2023

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem … … na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě. […]

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem … … na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě.

10 klubů mezi sebou změří síly nejprve v 18 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Studénka
(So 1. 10., 17:00 – Studénka)
HC Falcons Sokol Karviná 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
2. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 9. 10., 15:00 – Fryštát)
HC Uničov 3:7 (2:1, 1:3, 0:3)
3. HC Frýdek-Místek B
(So 15. 10., 17:15 – Frýdek-Místek)
HC Falcons Sokol Karviná 6:3 (4:2, 0:0, 2:1)
4. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 23. 10., 15:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
5. HC Rožnov pod Radhoštěm
(So 29. 10., 17:00 – Rožnov pod Radhoštěm)
HC Falcons Sokol Karviná 4:7 (2:3, 1:1, 1:3)
6. MHK Slovan Orlová
(So 5. 11., 17:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná 8:3 (0:2, 2:0, 6:1)
7. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 13. 11., 15:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
8. HC Wolves Český Těšín
(So 19. 11., 17:00 – Český Těšín)
HC Falcons Sokol Karviná 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
9. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 27. 11., 15:00 – Fryštát)
HK Krnov 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
10. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 4. 12., 15:00 – Fryštát)
HC Studénka 3:6 (2:3, 0:1, 1:2)
11. HC Uničov
(Ne 11. 12., 17:00 – Uničov)
HC Falcons Sokol Karviná 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
12. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 18. 12., 15:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B 6:7 (2:1, 2:3, 2:3)
13. HC Bospor Bohumín
(So 7. 1., 17:30 – Nový Bohumín)
HC Falcons Sokol Karviná 6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
14. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 15. 1., 15:00 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm 8:4 (2:3, 3:0, 3:1)
15. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 22. 1., 15:00 – Fryštát)
MHK Slovan Orlová 4:6 (0:2, 1:1, 3:3)
16. TJ Horní Benešov
(Ne 29. 1., 11:00 – Horní Benešov)
HC Falcons Sokol Karviná 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
17. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 5. 2., 15:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín -:- (-:-, -:-, -:-)
18. HK Krnov
(So 11. 2., 17:00 – Krnov)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. MHK Slovan Orlová 16 0 0 0 0 0:0 0 45 b.
2. HC Studénka 16 0 0 0 0 0:0 0 32 b.
3. HC Uničov 16 0 0 0 0 0:0 0 30 b.
4. HC Frýdek-Místek B 16 0 0 0 0 0:0 0 29 b.
5. HC Bospor Bohumín 16 0 0 0 0 0:0 0 26 b.
6. TJ Horní Benešov 16 0 0 0 0 0:0 0 24 b.
7. HK Krnov 16 0 0 0 0 0:0 0 23 b.
8. HC Wolves Český Těšín 16 0 0 0 0 0:0 0 16 b.
9. HC Falcons Sokol Karviná 16 0 0 0 0 0:0 0 9 b.
10. HC Rožnov pod Radhoštěm 16 0 0 0 0 0:0 0 6 b.

Play-off

Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)