HC Falcons Sokol Karviná 2022 / 2023

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem … … na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě. […]

Karviná – Účinkování HC Falcons Sokol Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehrají Sokoli pod trenérem … … na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě.

10 klubů mezi sebou změří síly nejprve v 18 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Studénka
(So 1. 10., 12:00 – Studénka)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
2. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 9. 10., 17:00 – Fryštát)
HC Uničov -:- (-:-, -:-, -:-)
3. HC Frýdek-Místek B
(So 15. 10., 12:00 – Frýdek-Místek)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
4. HC Falcons Sokol Karviná
(Ne 23. 10., 18:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín -:- (-:-, -:-, -:-)
5. HC Rožnov pod Radhoštěm
(So 29. 10., 12:00 – Rožnov pod Radhoštěm)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
6. MHK Slovan Orlová
(So 5. 11., 17:00 – Orlová)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
7. HC Falcons Sokol Karviná
(So 12. 11., 12:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov -:- (-:-, -:-, -:-)
8. HC Wolves Český Těšín
(So 19. 11., 12:00 – Český Těšín)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
9. HC Falcons Sokol Karviná
(So 26. 11., 12:00 – Fryštát)
HK Krnov -:- (-:-, -:-, -:-)
10. HC Falcons Sokol Karviná
(So 3. 12., 12:00 – Fryštát)
HC Studénka -:- (-:-, -:-, -:-)
11. HC Uničov
(So 10. 12., 12:00 – Uničov)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
12. HC Falcons Sokol Karviná
(So 17. 12., 12:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B -:- (-:-, -:-, -:-)
13. HC Bospor Bohumín
(So 7. 1., 12:00 – Nový Bohumín)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
14. HC Falcons Sokol Karviná
(So 14. 1., 12:00 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm -:- (-:-, -:-, -:-)
15. HC Falcons Sokol Karviná
(So 21. 1., 12:00 – Fryštát)
MHK Slovan Orlová -:- (-:-, -:-, -:-)
16. TJ Horní Benešov
(So 28. 1., 12:00 – Horní Benešov)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)
17. HC Falcons Sokol Karviná
(So 4. 2., 12:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín -:- (-:-, -:-, -:-)
18. HK Krnov
(So 11. 2., 17:00 – Krnov)
HC Falcons Sokol Karviná -:- (-:-, -:-, -:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. HC Bospor Bohumín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. HC Falcons Sokol Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. HC Frýdek-Místek B 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. MHK Slovan Orlová 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. HC Studénka 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. HC Uničov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. TJ Horní Benešov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. HK Krnov 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. HC Rožnov pod Radhoštěm 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. HC Wolves Český Těšín 0 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-, -:-, -:-)