HCB Karviná 2023 / 2024

Karviná – Účinkování HCB Karviná v Extralize házené a v Českém poháru v sezoně 2023 / 2024. Sezonu odehraje Baník pod trenérem Michalem Brůnou v Hale házené v Karviné – […]

Karviná – Účinkování HCB Karviná v Extralize házené a v Českém poháru v sezoně 2023 / 2024. Sezonu odehraje Baník pod trenérem Michalem Brůnou v Hale házené v Karviné – Novém Městě.

Obsah


Základní část

13 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 26 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vzhledem k lichému počtu účastníků v každém kole jeden z klubů stojí. Poté si 8 nejlepších zahraje play-off o titul, předposlední proti vítězi 1. ligy baráž o udržení v Extralize a nejhorší sestupuje do 1. ligy.

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HCB Karviná
(So 2. 9., 18:00 – Nové Město)
HBC JVP Strakonice 1921 32:14 (21:6)
2. HBC Jičín
(So 9. 9., 18:00 – Jičín)
HCB Karviná 26:30 (11:14)
3. volno
4. HCB Karviná
(So 23. 9., 18:00 – Nové Město)
HC Robe Zubří 25:20 (14:13)
5. SHC Maloměřice Brno
(St 27. 9., 18:30 – Maloměřice)
HCB Karviná 27:36 (19:19)
6. HCB Karviná
(So 30. 9., 18:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha 27:25 (16:13)
7. Talent tým Plzeňského kraje
(Ne 8. 10., 10:30 – Slovany)
HCB Karviná 28:22 (14:13)
8. HCB Karviná
(St 4. 10., 18:00 – Nové Město)
SKKP Handball Brno 36:26 (17:11)
9. TJ Cement Hranice
(Út 17. 10., 18:30 – Hranice)
HCB Karviná 20:32 (9:15)
10. HCB Karviná
(So 28. 10., 17:00 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice 31:24 (20:12)
11. TJ Sokol Nové Veselí
(So 11. 11., 17:00 – Nové Veselí)
HCB Karviná 24:24 (11:10)
12. HCB Karviná
(St 15. 11., 18:00 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek 29:24 (16:10)
13. KH ISMM Kopřivnice
(So 18. 11., 15:00 – Kopřivnice)
HCB Karviná 21:27 (12:13)
14. HBC JVP Strakonice 1921
(Út 21. 11., 19:00 – Strakonice)
HCB Karviná 25:29 (14:15)
15. HCB Karviná
(St 29. 11., 18:00 – Nové Město)
HBC Jičín 28:17 (15:8)
16. volno
17. HC Robe Zubří
(Út 12. 12., 18:00 – Zubří)
HCB Karviná 32:28 (12:15)
18. HCB Karviná
(So 16. 12., 18:00 – Nové Město)
SHC Maloměřice Brno 35:19 (20:16)
19. HC Dukla Praha
(St 31. 1., 18:00 – Řepy)
HCB Karviná 21:29 (13:15)
20. HCB Karviná
(So 3. 2., 18:00 – Nové Město)
Talent tým Plzeňského kraje 26:28 (10:13)
21. SKKP Handball Brno
(St 7. 2., 18:00 – Královo Pole)
HCB Karviná 22:30 (7:11)
22. HCB Karviná
(Út 13. 2., 18:00 – Nové Město)
TJ Cement Hranice 26:16 (9:8)
23. HK FCC Město Lovosice
(So 24. 2., 17:00 – Lovosice)
HCB Karviná 29:29 (15:11)
24. HCB Karviná
(St 28. 2., 18:00 – Nové Město)
TJ Sokol Nové Veselí 30:18 (14:9)
25. Pepino SKP Frýdek-Místek
(So 2. 3., 18:00 – Frýdek-Místek)
HCB Karviná 28:33 (10:16)
26. HCB Karviná
(So 9. 3., 18:00 – Nové Město)
KH ISMM Kopřivnice 28:30 (16:15)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. Talent tým Plzeňského kraje 24 21 2 1 792:635 + 157 44 b.
2. HCB Karviná 24 18 2 4 702:564 + 138 38 b.
3. HK FCC Město Lovosice 24 16 2 6 778:699 + 79 34 b.
4. KH ISMM Kopřivnice 24 15 1 8 724:682 + 42 31 b.
5. HC Dukla Praha 24 15 1 8 778:700 + 78 31 b.
6. HC Robe Zubří 24 13 2 9 717:661 + 56 28 b.
7. SKKP Handball Brno 24 13 0 11 656:670 – 14 26 b.
8. Pepino SKP Frýdek-Místek 24 10 3 11 733:705 + 28 23 b.
9. TJ Sokol Nové Veselí 24 9 2 13 648:664 – 16 20 b.
10. HBC Jičín 24 9 1 14 682:721 – 39 19 b.
11. HBC JVP Strakonice 1921 24 4 0 20 656:794 – 138 8 b.
12. TJ Cement Hranice 24 3 0 21 575:731 – 156 6 b.
13. SHC Maloměřice Brno 24 2 0 22 577:792 – 215 4 b.

Play-off

Play-off se hraje na tři vítězná utkání. Ve čtvrtfinále systémem doma-doma-venku-venku-doma. V semifinále a finále systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas HCB Karviná
(So 23. 3., 18:00 – Nové Město)
SKKP Handball Brno 26:17 (12:9)
Čtvrtfinále – 2. zápas HCB Karviná
(Ne 24. 3., 18:00 – Nové Město)
SKKP Handball Brno 25:22 (9:11)
Čtvrtfinále – 3. zápas SKKP Handball Brno
(Pá 29. 3., 16:00 – Královo Pole)
HCB Karviná 27:32 (11:15)
Čtvrtfinále – 4. zápas SKKP Handball Brno
(Ne 31. 3., 18:00 – Královo Pole)
HCB Karviná nehráno
Čtvrtfinále – 5. zápas HCB Karviná
(Út 2. 4., 18:00 – Nové Město)
SKKP Handball Brno nehráno
Semifinále – 1. zápas HCB Karviná
(Ne 7. 4., 15:50 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice 36:34 (19:19)
Semifinále – 2. zápas HK FCC Město Lovosice
(So 13. 4., 17:00 – Lovosice)
HCB Karviná 28:26 (11:13)
Semifinále – 3. zápas HCB Karviná
(So 20. 4., 18:00 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice 35:21 (21:12)
Semifinále – 4. zápas HK FCC Město Lovosice
(So 27. 4., 19:30 – Lovosice)
HCB Karviná 31:32sh (11:16, 16:11 – 4:5)
Semifinále – 5. zápas HCB Karviná
(So 4. 5., 18:00 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice nehráno
Finále – 1. zápas Talent tým Plzeňského kraje
(St 15. 5., 18:00 – Slovany)
HCB Karviná 30:25 (18:15)
Finále – 2. zápas HCB Karviná
(So 18. 5., 18:00 – Nové Město)
Talent tým Plzeňského kraje 36:34sh (14:16, 18:16 – 4:2)
Finále – 3. zápas Talent tým Plzeňského kraje
(St 22. 5., 15:30 – Slovany)
HCB Karviná 26:27 (13:14)
Finále – 4. zápas HCB Karviná
(So 25. 5., 16:00 – Nové Město)
Talent tým Plzeňského kraje -:- (-:-)
Finále – 5. zápas Talent tým Plzeňského kraje
(St 29. 5., 17:00 – Slovany)
HCB Karviná -:- (-:-)

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo HAOLK tým Velká Bystřice - Olomouc
(St 11. 10., 19:00 – Velká Bystřice)
HCB Karviná 20:33 (10:14)
4. kolo HC Dukla Praha
(St 25. 10., 18:00 – Ruzyně)
HCB Karviná 32:33 (17:15)
Čtvrtfinále HCB Karviná
(St 8. 11., 18:00 – Nové Město)
Talent tým Plzeňského kraje 35:30 (19:14)
Semifinále SKKP Handball Brno
(Út 19. 12., 17:00 – Královo Pole)
HCB Karviná 23:31 (13:17)
Finále HCB Karviná
(St 6. 3., 17:00 – Libeň)
HC Robe Zubří 27:17 (14:9)