HK Baník Karviná 2023 / 2024

Karviná – Účinkování nově vzniklého HK Baník Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2023 / 2024. Premiérovou sezonu odehrál Baník pod trenérem Alešem Flašarem na Zimním stadionu v Karviné […]

Karviná – Účinkování nově vzniklého HK Baník Karviná v Krajské lize mužů v sezoně 2023 / 2024. Premiérovou sezonu odehrál Baník pod trenérem Alešem Flašarem na Zimním stadionu v Karviné – Fryštátě a probojoval se do semifinále play-off.

10 klubů mezi sebou změří síly nejprve v 18 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HK Baník Karviná
(Ne 1. 10., 15:00 – Fryštát)
HC Uničov 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
2. HC Rožnov pod Radhoštěm
(Ne 8. 10., 17:00 – Rožnov pod Radhoštěm)
HK Baník Karviná 3:4sn (0:1, 1:2, 2:0 – 0:0 – 0:1)
3. HK Baník Karviná
(Ne 15. 10., 15:00 – Fryštát)
HC Studénka 4:3p (0:2, 2:1, 1:0 – 1:0)
4. HK Baník Karviná
(Ne 22. 10., 15:00 – Fryštát)
HK Krnov 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
5. TJ Horní Benešov
(So 28. 10., 17:00 – Horní Benešov)
HK Baník Karviná 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)
6. HK Baník Karviná
(Ne 5. 11., 15:00 – Fryštát)
HC Wolves Český Těšín 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
7. HC Bospor Bohumín
(Út 19. 12., 18:00 – Nový Bohumín)
HK Baník Karviná 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
8. HK Baník Karviná
(Ne 19. 11., 15:00 – Fryštát)
MHK Slovan Orlová 4:9 (2:1, 1:4, 1:4)
9. HC Frýdek-Místek B
(Ne 26. 11., 15:30 – Frýdek-Místek)
HK Baník Karviná 6:5 (1:1, 4:0, 1:4)
10. HC Uničov
(Ne 3. 12., 17:00 – Uničov)
HK Baník Karviná 7:5 (3:1, 1:4, 3:0)
11. HK Baník Karviná
(Ne 10. 12., 15:00 – Fryštát)
HC Rožnov pod Radhoštěm 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
12. HC Studénka
(St 14. 2., 18:00 – Studénka)
HK Baník Karviná 6:5 (2:1, 2:2, 2:2)
13. HK Krnov
(So 6. 1., 17:30 – Krnov)
HK Baník Karviná 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
14. HK Baník Karviná
(Ne 21. 1., 15:00 – Fryštát)
TJ Horní Benešov 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
15. HC Wolves Český Těšín
(So 27. 1., 17:00 – Český Těšín)
HK Baník Karviná 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
16. HK Baník Karviná
(Ne 4. 2., 15:00 – Fryštát)
HC Bospor Bohumín 8:3 (3:1, 3:1, 2:1)
17. MHK Slovan Orlová
(So 10. 2., 15:00 – Orlová)
HK Baník Karviná 8:0 (1:0, 3:0, 4:0)
18. HK Baník Karviná
(Ne 18. 2., 15:00 – Fryštát)
HC Frýdek-Místek B 6:3 (5:2, 1:0, 0:1)

Tabulka

Poř Klub Zap V VP PP P Skóre RG B
1. MHK Slovan Orlová 18 15 2 0 1 112:48 + 64 49 b.
2. TJ Horní Benešov 18 11 1 2 4 75:58 + 17 37 b.
3. HC Uničov 18 9 2 0 7 79:70 + 9 31 b.
4. HK Baník Karviná 18 8 2 0 8 73:66 + 7 28 b.
5. HC Studénka 18 7 2 2 7 74:68 + 6 27 b.
6. HC Rožnov pod Radhoštěm 18 7 1 3 7 75:78 – 3 26 b.
7. HC Wolves Český Těšín 18 7 1 1 9 70:85 – 15 24 b.
8. HC Frýdek-Místek B 18 7 0 1 10 59:73 – 14 22 b.
9. HC Bospor Bohumín 18 6 0 1 11 75:101 – 26 19 b.
10. HK Krnov 18 2 0 1 15 49:94 – 45 7 b.

Play-off

Play-off se hraje ve čtvrtfinále a v semifinále na dvě vítězná utkání systémem doma-venku-doma. Finále pak na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas HK Baník Karviná
(So 24. 2., 18:45 – Poruba)
HC Studénka 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Čtvrtfinále – 2. zápas HC Studénka
(St 28. 2., 18:00 – Studénka)
HK Baník Karviná 5:6 (1:0, 1:3, 3:3)
Čtvrtfinále – 3. zápas HK Baník Karviná
(So 2. 3., 17:00 – Fryštát)
HC Studénka nehráno
Semifinále – 1. zápas MHK Slovan Orlová
(St 6. 3., 18:00 – Orlová)
HK Baník Karviná 2:3p (2:0, 0:1, 0:1 – 0:1)
Semifinále – 2. zápas HK Baník Karviná
(So 9. 3., 18:00 – Fryštát)
MHK Slovan Orlová 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Semifinále – 3. zápas MHK Slovan Orlová
(St 13. 3., 18:00 – Orlová)
HK Baník Karviná 9:3 (3:0, 3:2, 3:1)
Finále – 1. zápas nehráno
Finále – 2. zápas nehráno
Finále – 3. zápas nehráno
Finále – 4. zápas nehráno
Finále – 5. zápas nehráno