Hokejisté Karviné otočili v prodloužení se Studénkou

Karviná – Ve 3. kole základní části Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinského Baníku na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné – Fryštátě se studénským HC 4:3 v prodloužení, když […]

Karviná – Ve 3. kole základní části Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinského Baníku na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné – Fryštátě se studénským HC 4:3 v prodloužení, když ještě v průběhu druhé třetiny prohrávali 0:3. Příští kolo hrají opět doma s Krnovem.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou Jakub Voznica (33′), Adam Procházka (34′), Patrik Vrána (52′) a Jan Káňa (65′). Za hostující Studénku Ondřej Bolek (12′), Dominik Konečný (14′) a Filip Holanik (27′).

Utkání řízené Adamem Onderkou za asistence Daniela Marečka a Daniela Majetného sledovalo 148 diváků.

HK Baník Karviná vs. HC Studénka 4:3p (0:2, 2:1, 1:0 – 1:0)

Ne 15. října 2023, 15:00 – Zimní stadion v Karviné – Fryštátě