Hokejisté Karviné prohráli s Českým Těšínem druhé finále

Karviná – Ve 2. finále play-off Krajské ligy mužů prohráli hokejisté karvinských Býků na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné Fryštátě s českotěšínskými Vlky 2:3 v prodloužení a v sérii […]

Karviná – Ve 2. finále play-off Krajské ligy mužů prohráli hokejisté karvinských Býků na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné Fryštátě s českotěšínskými Vlky 2:3 v prodloužení a v sérii prohrávají 0:2. Finálová série hraná na tři vítězství pokračuje již ve středu 20. března od 18:00 venku na Zimním stadionu v Českém Těšíně třetím zápasem.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou Jakub Juhász (11′) a Ludvík Petrák (35′). Za hostující Český Těšín dvěma brankami Petr Malíř (13′ a 34′) a brankou v prodloužení rozhodl David Hoďa (62′).