Hokejisté Karviné vstoupili do semifinále výhrou v prodloužení v Orlové

Orlová – V 1. semifinále play-off Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinského Baníku venku na ledě favorizovaného orlovského Slovanu 3:2 v prodloužení a v sérii hrané na dvě vítězství se […]

Orlová – V 1. semifinále play-off Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinského Baníku venku na ledě favorizovaného orlovského Slovanu 3:2 v prodloužení a v sérii hrané na dvě vítězství se ujímají vedení 1:0. O postupu do finále mohou rozhodnout už v sobotu doma.

Střelecky se prosadili za domácí Orlovou v první třetině Kryštof Fejko (1′) a Oliver Špacír (16′). Za hostující Karvinou ve druhé třetině snížil Jakub Voznica (24′), ve třetí třetině vyrovnal Jan Ovčaří (52′) a v poslední minutě prodloužení rozhodl Vít Patrman (65′).

Utkání řízené Martinem Konvičkou s Danielem Pavlem za asistence Jana Szewieczeka a Jakuba Chamráda sledovalo 366 diváků.

MHK Slovan Orlová vs. HK Baník Karviná 2:3p (2:0, 0:1, 0:1 – 0:1)

St 6. března 2024, 18:00 – Zimní stadion v Orlové – Lutyni