Karviná přivezla ze Znojma tři body

Znojmo – Ve 13. kole druhé ligy hrála Karviná venku na městském stadionu ve Znojmě. Již od 11. minuty prvního poločasu po faulu zezadu na domácího kapitána Matúše Lacka a […]

Znojmo – Ve 13. kole druhé ligy hrála Karviná venku na městském stadionu ve Znojmě.

Již od 11. minuty prvního poločasu po faulu zezadu na domácího kapitána Matúše Lacka a vyloučení Václava Cverny však hrála v deseti.

V 62. minutě druhého poločasu se síly na hřišti vyrovnaly, když ze hřiště šel po druhé žluté kartě znojemský Miro Kovačič.

Následovaly dva rychlé góly Václava Juřeny ze 70. a 71. minuty.

Brankář Martin Lipčák vychytal druhou nulu v řadě.

Pro Karvinou jde o třetí výhru v řadě a v tabulce se posouvá z 6. na 5. příčku. Na druhou postupovou ztrácí tři body. Na čelo bodů pět.

1. SC Znojmo vs. MFK OKD Karviná 0:2 (0:0)

1. SC Znojmo: Jakub Andrejko – Todor Jonov, Radek Buchta, Daniel Odehnal – Bronislav Stáňa (46. Jan Pázler), Matúš Lacko (K), Tomáš Okleštěk, Miro Kovačič, David Helísek – Kubilay Yilmaz (68. Petr Kirschner), David Ledecký. Trenér: Oldřich Machala.

MFK OKD Karviná: Martin Lipčák – Jan Růžička, Jan Trousil, Václav Cverna, Pavel Eismann (K) – Tomáš Janíček, Vlastimil Daníček – Ján Hatok (78. Michal Skwarczek), Lukáš Budínský, Jaroslav Zelený (88. Lukáš Kurušta) – Milan Jurdík (57. Václav Juřena). Trenér: Jozef Weber.

Branky: 70. a 71. Václav Juřena.

ŽK: 53. Miro Kovačič, 74. Daniel Odehnal.

ČK: 62. Miro Kovačič – 11. Václav Cverna.

Rozhodčí: Ondřej Berka – Antonín Kordula, Ondřej Kožár. Delegát: -.

Diváci: 520.