Karvinští Sokoli prohráli dohrávku v Rožnově pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm – V dohrávce 11. kola základní části Krajské ligy mužů prohráli hokejisté karvinských Sokolů venku na ledě rožnovského HC 5:7, když ještě v průběhu druhé třetiny dvakrát […]

Rožnov pod Radhoštěm – V dohrávce 11. kola základní části Krajské ligy mužů prohráli hokejisté karvinských Sokolů venku na ledě rožnovského HC 5:7, když ještě v průběhu druhé třetiny dvakrát vedli. Nejprve o branku 2:1 a poté o dvě branky 4:2.

Střelecky se prosadili za domácí Rožnov pod Radhoštěm dvěma brankami Ondřej Tydlačka (21′ a 60′) a brankou Jan Žemba (23′), Jakub Švrček (31′), Tomáš Prycl (40′), Filip Vyvíjal (47′) s Lukášem Kuchaříkem (56′). Za hostující Karvinou dvěma brankami Ondřej Cháňa (22′ a 30′) a brankou Marek Holý (15′), Patrik Bujak (25′) s Petrem Tejklem (59′).

Rožnov pod Radhoštěm … a … Karviná … a …

Utkání řízené Zbyňkem Novákem za asistence Víta Vašenky a Petra Bambucha sledovalo 66 diváků.

HC Rožnov pod Radhoštěm vs. HC Falcons Sokol Karviná 7:5 (0:1, 4:3, 3:1)

Út 18. ledna 2022, 18:00 – Zimní stadion v Rožnově pod Radhoštěm

HC Rožnov pod Radhoštěm: … … – … …, … … (K), … … (A). Trenér: … …

HC Falcons Sokol Karviná: … … – … …, … … (K), … … (A). Trenér: Petr Tejkl.