Karvinští Sokoli prohráli s Orlovou

Karviná – V 15. kole základní části Krajské ligy mužů prohráli hokejisté karvinských Sokolů na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné – Fryštátě s orlovským Slovanem 4:6. Příští kolo hrají […]

Karviná – V 15. kole základní části Krajské ligy mužů prohráli hokejisté karvinských Sokolů na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné – Fryštátě s orlovským Slovanem 4:6. Příští kolo hrají venku v Horním Benešově.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou dvěma brankami v závěrečné minutě třetí třetiny Marek Holý (60′ a 60′) a brankou Jan Diviš (27′) s Adamem Procházkou (48′). Za hostující Orlovou dvěma brankami Lukáš Juhász (8′ a 52′) s Jakubem Juhászem (37′ a 45′) a brankou Kryštof Fejko (12′) s Janem Korecem (58′).

Utkání řízené Vítem Hyklem za asistence Tomáše Moravce a Daniela Majetného sledovalo 158 diváků.

HC Falcons Sokol Karviná vs. MHK Slovan Orlová 4:6 (0:2, 1:1, 3:3)

Ne 22. ledna 2023, 15:00 – Zimní stadion v Karviné – Fryštátě