Karvinští Sokoli vyhráli po finiši v Krnově

Krnov – Ve 23. kole základní části Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinských Sokolů venku na ledě krnovského HK po výborném finiši ve třetí třetině 5:1 a oplatili tak Krnovu […]

Krnov – Ve 23. kole základní části Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinských Sokolů venku na ledě krnovského HK po výborném finiši ve třetí třetině 5:1 a oplatili tak Krnovu domácí porážku 3:5 z podzimu.

Střelecky se prosadili za domácí Krnov čestnou brankou Martin Urban (19′). Za hostující Karvinou dvěma brankami Marek Holý (10′ a 59′) a brankou Adam Procházka (54′), Denis Niedoba (57′) s Václavem Chomičem (60′).

Krnov … a … Karviná … a …

Utkání řízené Lukášem Blaževičem za asistence Zdeňka Kopečného a Davida Lasáka sledovalo 180 diváků.

HK Krnov vs. HC Falcons Sokol Karviná 1:5 (1:1, 0:0, 0:4)

So 22. ledna 2022, 17:00 – Zimní stadion Krystal v Krnově

HK Krnov: … … – … …, … … (K), … … (A). Trenér: Pavel Hulva.

HC Falcons Sokol Karviná: … … – … …, … … (K), … … (A). Trenér: Petr Tejkl.