Karvinští Sokoli ztratili zápas s Uničovem

Karviná – Ve 2. kole základní části Krajské ligy mužů ztratili hokejisté karvinských Sokolů na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné – Fryštátě po vyhrané první třetině zápas s uničovským […]

Karviná – Ve 2. kole základní části Krajské ligy mužů ztratili hokejisté karvinských Sokolů na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné – Fryštátě po vyhrané první třetině zápas s uničovským HC 3:7. Příští kolo hrají venku ve Frýdku-Místku.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou Daniel Mendlík (8′), Adam Procházka (15′) a Richard Bordowski (34′). Za hostující Uničov hattrickem Petr Žajgla (31′, 39′ a 49′), dvěma brankami Miroslav Kuba (20′ a 50′) a brankou Jakub Heža (35′) s Karlem Navrátilem (55′).

Utkání řízené Reném Trombíkem za asistence Lukáše Puczoka a Jiřího Molina sledovalo 123 diváků.

HC Falcons Sokol Karviná vs. HC Uničov 3:7 (2:1, 1:3, 0:3)

Ne 9. října 2022, 15:00 – Zimní stadion v Karviné – Fryštátě