MFK Karviná 2021 / 2022

Karviná – Účinkování MFK Karviná ve Fortuna lize a v MOL Cupu v sezoně 2021 / 2022. Šestou sezonu v nejvyšší soutěži v řadě a k tomu devatenáctou sezonu v […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná ve Fortuna lize a v MOL Cupu v sezoně 2021 / 2022. Šestou sezonu v nejvyšší soutěži v řadě a k tomu devatenáctou sezonu v řadě bez sestupu odehraje A-tým pod trenérem Jozefem Weberem, kterého v průběhu sezony nahradil Bohumil Páník, na Městském stadionu v Karviné – Ráji.

16 klubů mezi sebou nejprve změří síly ve 30 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté si šest nejlepších zahraje o titul, čtyři další o Evropu a šest nejhorších o záchranu v nadstavbové části. Sestupuje jeden klub přímo a dva další hrajou baráž.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FK Pardubice
(So 24. 7., 16:00 – Ďolíček)
MFK Karviná 2:2 (0:1)
2. MFK Karviná
(So 31. 7., 16:00 – Ráj)
FC Hradec Králové 1:1 (1:1)
3. AC Sparta Praha
(So 7. 8., 16:00 – Letná)
MFK Karviná 2:0 (1:0)
4. MFK Karviná
(So 14. 8., 16:00 – Ráj)
FC Fastav Zlín 2:3 (1:0)
5. FC Viktoria Plzeň
(Ne 22. 8., 16:00 – Štruncovy sady)
MFK Karviná 2:0 (1:0)
6. MFK Karviná
(Ne 29. 8., 19:00 – Ráj)
SK Slavia Praha 3:3 (1:2)
7. FK Jablonec
(Ne 12. 9., 16:00 – Střelnice)
MFK Karviná 1:0 (1:0)
8. MFK Karviná
(Ne 19. 9., 16:00 – Ráj)
FK Teplice 1:1 (0:0)
9. SK Dynamo České Budějovice
(So 25. 9., 16:00 – Střelecký ostrov)
MFK Karviná 3:1 (2:1)
10. MFK Karviná
(Ne 3. 10., 16:00 – Ráj)
FK Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
11. SK Sigma Olomouc
(Ne 17. 10., 16:00 – Nová Ulice)
MFK Karviná 2:0 (1:0)
12. MFK Karviná
(So 23. 10., 19:00 – Ráj)
FC Baník Ostrava odloženo
13. Bohemians Praha 1905
(So 30. 10., 15:00 – Ďolíček)
MFK Karviná odloženo
14. MFK Karviná
(Ne 7. 11., 15:00 – Ráj)
1. FC Slovácko -:- (-:-)
15. MFK Karviná
(So 20. 11., 17:00 – Ráj)
FC Slovan Liberec -:- (-:-)
16. FC Hradec Králové
(So 27. 11., 17:00 – Malšovice)
MFK Karviná -:- (-:-)
17. MFK Karviná
(So 4. 12., 17:00 – Ráj)
AC Sparta Praha -:- (-:-)
18. FC Fastav Zlín
(So 11. 12., 17:00 – Zlínská Letná)
MFK Karviná -:- (-:-)
19. MFK Karviná
(So 18. 12., 17:00 – Ráj)
FC Viktoria Plzeň -:- (-:-)
20. SK Slavia Praha
(So 5. 2., 17:00 – Eden)
MFK Karviná -:- (-:-)
21. MFK Karviná
(So 12. 2., 17:00 – Ráj)
FK Jablonec -:- (-:-)
22. FK Teplice
(So 19. 2., 17:00 – Stínadla)
MFK Karviná -:- (-:-)
23. MFK Karviná
(So 26. 2., 17:00 – Ráj)
SK Dynamo České Budějovice -:- (-:-)
24. FK Mladá Boleslav
(So 5. 3., 17:00 – Lokotrans)
MFK Karviná -:- (-:-)
25. MFK Karviná
(So 12. 3., 17:00 – Ráj)
SK Sigma Olomouc -:- (-:-)
26. FC Baník Ostrava
(So 19. 3., 17:00 – Vítkovice)
MFK Karviná -:- (-:-)
27. MFK Karviná
(So 2. 4., 17:00 – Ráj)
Bohemians Praha 1905 -:- (-:-)
28. 1. FC Slovácko
(So 9. 4., 17:00 – Uherské Hradiště)
MFK Karviná -:- (-:-)
29. FC Slovan Liberec
(So 16. 4., 17:00 – U Nisy)
MFK Karviná -:- (-:-)
30. MFK Karviná
(So 23. 4., 17:00 – Ráj)
FK Pardubice -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. AC Sparta Praha 6 5 1 0 16:3 + 13 16 b.
2. FC Viktoria Plzeň 6 5 0 1 9:4 + 5 15 b.
3. SK Slavia Praha 5 4 1 0 13:4 + 9 13 b.
4. 1. FC Slovácko 6 4 1 1 7:4 + 3 13 b.
5. FC Baník Ostrava 6 4 0 2 12:8 + 4 12 b.
6. SK Sigma Olomouc 5 3 1 1 16:9 + 7 10 b.
7. FC Fastav Zlín 6 3 0 3 9:12 – 3 9 b.
8. FK Mladá Boleslav 6 2 1 3 8:7 + 1 7 b.
9. SK Dynamo České Budějovice 6 2 1 3 6:8 – 2 7 b.
10. Bohemians Praha 1905 6 1 3 2 9:11 – 2 6 b.
11. FC Hradec Králové 6 1 3 2 4:8 – 4 6 b.
12. FK Pardubice 6 1 2 3 10:11 – 1 5 b.
13. FK Jablonec 6 1 2 3 4:11 – 7 5 b.
14. MFK Karviná 6 0 3 3 8:13 – 5 3 b.
15. FK Teplice 6 1 0 5 5:14 – 9 3 b.
16. FC Slovan Liberec 6 0 1 5 1:10 – 9 1 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo volno
1. kolo volno
2. kolo FC TVD Slavičín
(St 25. 8., 17:00 – Slavičín)
MFK Karviná 1:5 (1:1)
3. kolo MFK Karviná
(St 22. 9., 15:30 – Ráj)
MFK Chrudim 1:0 (1:0)
4. kolo 1. FC Slovácko
(St 27. 10., –:– – Uherské Hradiště)
MFK Karviná -:- (-:-)
Čtvrtfinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
1 Brankář Česká republika Vladimír Neuman 10. 2. 2000 196 cm 78 cm
26 Brankář Česká republika Petr Bolek 13. 6. 1984 190 cm 91 kg
30 Obránce Česká republika Petr Buchta 15. 7. 1992 185 cm 78 kg
13 Obránce Česká republika Martin Šindelář 22. 1. 1991 189 cm 85 kg
34 Obránce Česká republika Antonín Křapka 22. 1. 1994 183 cm 76 kg
44 Obránce Brazílie Eduardo Santos 28. 11. 1997 196 cm 90 kg
5 Obránce Česká republika Daniel Stropek 3. 3. 1998 186 cm 82 kg
31 Záložník Česká republika Lukáš Bartošák 3. 7. 1990 177 cm 70 kg
29 Záložník Slovensko Rajmund Mikuš 29. 11. 1995 181 cm 71 kg
21 Záložník Brazílie Jean Mangabeira 10. 3. 1997 181 cm 78 kg
7 Záložník Česká republika Aleš Nešický 1. 6. 1992 178 cm 75 kg
99 Záložník Estonsko Vasilij Siňavskij 27. 11. 1996 182 cm 76 kg
6 Záložník Albánie Kristi Qose 10. 6. 1995 189 cm 80 kg
27 Útočník Česká republika Michal Papadopulos (K) 14. 4. 1985 187 cm 85 kg
19 Útočník Česká republika Antonín Svoboda 14. 3. 2002 188 cm 82 kg
37 Útočník Česká republika Matěj Jurásek 30. 8. 2003 181 cm 73 kg
33 Útočník Brazílie Rafael Tavares 26. 6. 2000 186 cm 84 kg
28 Útočník Polsko Kacper Zych 12. 5. 2002 190 cm 84 kg

Letní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 MFK Karviná
(So 26. 6., 11:15 – Bažantnice)
AS Trenčín 0:3 (0:1)
2 MFK Karviná
(St 30. 6., 11:00 – Bažantnice)
Górnik Zabrze 1:2 (0:1)
3 SFC Opava
(So 3. 7., 10:00 – Předměstí)
MFK Karviná 0:1 (0:0)
4 Zaglebie Sosnowiec
(St 7. 7., 11:00 – Gosław)
MFK Karviná 1:3 (1:0)
5 GKS Tychy
(So 10. 7., 11:00 – Ustroň)
MFK Karviná 3:3 (0:1)
6 MFK Ružomberok
(So 17. 7., 17:00 – Ružomberok)
MFK Karviná 2:1 (2:0)

Podzimní přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
7 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Zimní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
8 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Jarní přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
9 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)