MFK Karviná B 2019 / 2020

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / 2020 odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem ve Sportovním areálu Kovona v […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / 2020 odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem ve Sportovním areálu Kovona v Karviné Novém Městě.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské fotbalové ligy. Poslední dva sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

Obsah


Letní příprava

zápas č. domácí hosté skóre
1 TJ Lokomotiva Petrovice
(So 13. 7., 10:15 – Závada)
MFK Karviná B 4:9 (2:4)
2 TJ Lokomotiva Petrovice
(So 20. 7., 16:00 – Závada)
MFK Karviná B -:- (-:-)
3 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
4 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
5 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Liga

kolo domácí hosté skóre
1. MFK Karviná B
(Ne 3. 11., 14:00 – Nové Město)
FK Bospor Bohumín -:- (-:-)
2. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 11. 8., 17:00 – Frenštát pod Radhoštěm)
MFK Karviná B -:- (-:-)
3. MFK Karviná B
(Ne 18. 8., 16:30 – Nové Město)
FK SK Polanka nad Odrou -:- (-:-)
4. MFK Karviná B
(Ne 25. 8., 16:30 – Nové Město)
SFC Opava B -:- (-:-)
5. FK Fotbal Třinec B
(Ne 1. 9., 10:15 – Třinec)
MFK Karviná B -:- (-:-)
6. MFK Karviná B
(Ne 8. 9., 16:00 – Nové Město)
TJ Valašské Meziříčí -:- (-:-)
7. FC Heřmanice Slezská
(So 14. 9., 16:00 – Heřmanice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
8. MFK Karviná B
(Ne 22. 9., 15:30 – Nové Město)
FK Nový Jičín -:- (-:-)
9. SK Dětmarovice
(So 28. 9., 15:30 – Dětmarovice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
10. MFK Karviná B
(Ne 6. 10., 15:00 – Nové Město)
TJ Jiskra Rýmařov -:- (-:-)
11. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
(So 12. 10., 15:00 – Frýdlant nad Ostravicí)
MFK Karviná B -:- (-:-)
12. MFK Karviná B
(Ne 20. 10., 14:30 – Nové Město)
MFK Havířov -:- (-:-)
13. FC Slavoj Olympia Bruntál
(Ne 27. 10., 14:30 – Bruntál)
MFK Karviná B -:- (-:-)
14. FK Bospor Bohumín
(Ne 14. 6., 17:00 – Bohumín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
15. MFK Karviná B
(Ne 22. 3., 15:00 – Nové Město)
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
16. FK SK Polanka nad Odrou
(Ne 29. 3., 15:00 – Polanka nad Odrou)
MFK Karviná B -:- (-:-)
17. SFC Opava B
(Ne 5. 4., 15:30 – Opava)
MFK Karviná B -:- (-:-)
18. MFK Karviná B
(Ne 12. 4., 15:30 – Nové Město)
FK Fotbal Třinec B -:- (-:-)
19. TJ Valašské Meziříčí
(So 18. 4., 16:00 – Valašské Meziříčí)
MFK Karviná B -:- (-:-)
20. MFK Karviná B
(Ne 26. 4., 16:00 – Nové Město)
FC Heřmanice Slezská -:- (-:-)
21. FK Nový Jičín
(Ne 3. 5., 16:30 – Nový Jičín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
22. MFK Karviná B
(Ne 10. 5., 16:30 – Nové Město)
SK Dětmarovice -:- (-:-)
23. TJ Jiskra Rýmařov
(Ne 17. 5., 17:00 – Rýmařov)
MFK Karviná B -:- (-:-)
24. MFK Karviná B
(Ne 24. 5., 17:00 – Nové Město)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
25. MFK Havířov
(Ne 31. 5., 10:15 – Havířov)
MFK Karviná B -:- (-:-)
26. MFK Karviná B
(Ne 7. 6., 17:00 – Nové Město)
FC Slavoj Olympia Bruntál -:- (-:-)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. TJ Jiskra Rýmařov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. TJ Valašské Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. FK Nový Jičín 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. SFC Opava B 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. FK Bospor Bohumín 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. FC Slavoj Olympia Bruntál 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. MFK Havířov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. FC Heřmanice Slezská 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. SK Dětmarovice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. FK SK Polanka nad Odrou 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
13. MFK Karviná B 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
14. FK Fotbal Třinec B 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Stav Poznámka
[-] … …
[-] … …
[-] … …
[-] … …
[-] … …