MFK Karviná B 2019 / 2020

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / 2020 odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem ve Sportovním areálu Kovona v […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / 2020 odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem ve Sportovním areálu Kovona v Karviné Novém Městě.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské fotbalové ligy. Poslední dva sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

Obsah


Letní příprava

zápas č. domácí hosté skóre
1 TJ Lokomotiva Petrovice
(So 13. 7., 10:15 – Závada)
MFK Karviná B 4:9 (2:4)
2 TJ Lokomotiva Petrovice
(So 20. 7., 16:00 – Závada)
MFK Karviná B 1:4 (0:1)
3 FC Odra Petřkovice
(Pá 26. 7., 17:00 – Šilheřovice)
MFK Karviná B 3:0 (0:0)
4 SK Dětmarovice
(So 3. 8., 10:00 – Dětmarovice)
MFK Karviná B zrušeno

Liga

kolo domácí hosté skóre
1. MFK Karviná B
(Ne 3. 11., 10:15 – Nové Město)
FK Bospor Bohumín -:- (-:-)
2. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 11. 8., 17:00 – Frenštát pod Radhoštěm)
MFK Karviná B 1:5 (0:1)
3. MFK Karviná B
(Ne 18. 8., 10:15 – Nové Město)
FK SK Polanka nad Odrou 3:1 (3:1)
4. MFK Karviná B
(Ne 25. 8., 10:15 – Nové Město)
SFC Opava B 7:0 (5:0)
5. FK Fotbal Třinec B
(Ne 1. 9., 10:15 – Třinec)
MFK Karviná B 2:2 (0:1)
6. MFK Karviná B
(Ne 8. 9., 10:15 – Nové Město)
TJ Valašské Meziříčí 1:1 (0:1)
7. FC Heřmanice Slezská
(So 14. 9., 16:00 – Heřmanice)
MFK Karviná B 0:3 (0:1)
8. MFK Karviná B
(Ne 22. 9., 10:15 – Nové Město)
FK Nový Jičín 2:0 (1:0)
9. SK Dětmarovice
(So 28. 9., 15:30 – Dětmarovice)
MFK Karviná B 1:2 (0:0)
10. MFK Karviná B
(Ne 6. 10., 10:15 – Nové Město)
TJ Jiskra Rýmařov 1:0 (0:0)
11. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
(So 12. 10., 15:00 – Frýdlant nad Ostravicí)
MFK Karviná B 1:0 (0:0)
12. MFK Karviná B
(Ne 20. 10., 10:15 – Nové Město)
MFK Havířov -:- (-:-)
13. FC Slavoj Olympia Bruntál
(Ne 27. 10., 14:30 – Bruntál)
MFK Karviná B -:- (-:-)
14. FK Bospor Bohumín
(Ne 14. 6., 17:00 – Bohumín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
15. MFK Karviná B
(Ne 22. 3., 15:00 – Nové Město)
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
16. FK SK Polanka nad Odrou
(Ne 29. 3., 15:00 – Polanka nad Odrou)
MFK Karviná B -:- (-:-)
17. SFC Opava B
(Ne 5. 4., 15:30 – Opava)
MFK Karviná B -:- (-:-)
18. MFK Karviná B
(Ne 12. 4., 15:30 – Nové Město)
FK Fotbal Třinec B -:- (-:-)
19. TJ Valašské Meziříčí
(So 18. 4., 16:00 – Valašské Meziříčí)
MFK Karviná B -:- (-:-)
20. MFK Karviná B
(Ne 26. 4., 16:00 – Nové Město)
FC Heřmanice Slezská -:- (-:-)
21. FK Nový Jičín
(Ne 3. 5., 16:30 – Nový Jičín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
22. MFK Karviná B
(Ne 10. 5., 16:30 – Nové Město)
SK Dětmarovice -:- (-:-)
23. TJ Jiskra Rýmařov
(Ne 17. 5., 17:00 – Rýmařov)
MFK Karviná B -:- (-:-)
24. MFK Karviná B
(Ne 24. 5., 17:00 – Nové Město)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
25. MFK Havířov
(Ne 31. 5., 10:15 – Havířov)
MFK Karviná B -:- (-:-)
26. MFK Karviná B
(Ne 7. 6., 17:00 – Nové Město)
FC Slavoj Olympia Bruntál -:- (-:-)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. TJ Jiskra Rýmařov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. TJ Valašské Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. FK Nový Jičín 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. SFC Opava B 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. FK Bospor Bohumín 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. FC Slavoj Olympia Bruntál 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. MFK Havířov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. FC Heřmanice Slezská 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. SK Dětmarovice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. FK SK Polanka nad Odrou 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
13. MFK Karviná B 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
14. FK Fotbal Třinec B 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Stav Poznámka
brankář Česká republika Vladimír Neuman 10. 2. 2000
obránce Česká republika Marek Bielan 9. 8. 2000 157 cm 41 kg
obránce Česká republika Jakub Hejda 10. 2. 1999 172 cm 61 kg
obránce Česká republika Tomáš Hujo 1. 2. 1998 172 cm 63 kg kapitán
obránce Česká republika Kristián Kaczmarczyk 13. 9. 2000 158 cm 41 kg
obránce Česká republika Jan Motyčka 21. 10. 1999 160 cm 50kg
obránce Česká republika Patrik Mrózek 25. 10. 2000 162 cm 53 kg
obránce Česká republika Marián Paholík 27. 10. 1999
záložník Česká republika Andrej Ceniga 24. 8. 1999
záložník Česká republika Adrián Greguš 1. 8. 2000
záložník Slovensko Matúš Mader 27. 10. 2000
záložník Česká republika David Seriš 31. 3. 2000 154 cm 42 kg
záložník Polsko Wojciech Wenglorz 22. 1. 1998 173 cm 58 kg
záložník Ukrajina Ivan Zhelizko 12. 2. 2001
útočník Česká republika Michal Hladík 27. 1. 1999
Česká republika Jaroslav Streit