MFK Karviná B 2021 / 2022

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Markem Bielanem ve Sportovním areálu Bažantnice v Karviné – Novém […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Markem Bielanem ve Sportovním areálu Bažantnice v Karviné – Novém Městě.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské fotbalové ligy. Poslední dva sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. MFK Karviná B
(Ne 31. 10., 10:15 – Bažantnice)
MFK Vítkovice 0:1 (0:0)
2. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
(So 7. 8., 17:00 – Frýdlant nad Ostravicí)
MFK Karviná B 2:1 (2:0)
3. MFK Karviná B
(Ne 15. 8., 10:15 – Bažantnice)
SK Dětmarovice 10:2 (3:1)
4. FK Nový Jičín
(So 21. 8., 10:15 – Nový Jičín)
MFK Karviná B 1:0 (1:0)
5. MFK Karviná B
(Ne 29. 8., 10:15 – Bažantnice)
MFK Havířov 3:1 (2:1)
6. FC Slavoj Olympia Bruntál
(Ne 5. 9., 16:00 – Bruntál)
MFK Karviná B 3:0 (1:0)
7. MFK Karviná B
(Ne 12. 9., 10:15 – Bažantnice)
SK Jiskra Rýmařov 3:0 (1:0)
8. FK Bospor Bohumín
(So 6. 11., 14:00 – Nový Bohumín)
MFK Karviná B 0:2 (0:1)
9. MFK Karviná B
(Ne 26. 9., 10:15 – Bažantnice)
FC Heřmanice Slezská 5:0 (1:0)
10. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 3. 10., 15:00 – Na Nivách)
MFK Karviná B 1:0 (1:0)
11. MFK Karviná B
(Ne 10. 10., 10:15 – Bažantnice)
FC Bílovec 2:4 (1:4)
12. FK SK Polanka nad Odrou
(Ne 17. 10., 14:30 – Polanka nad Odrou)
MFK Karviná B 2:3 (1:3)
13. MFK Karviná B
(Ne 24. 10., 10:15 – Bažantnice)
SFC Opava B 1:2 (0:2)
14. MFK Vítkovice
(Ne 19. 6., 15:00 – Hrabůvka)
MFK Karviná B -:- (-:-)
15. MFK Karviná B
(Ne 27. 3., 15:00 – Bažantnice)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
16. SK Dětmarovice
(Ne 3. 4., 15:30 – Dětmarovice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
17. MFK Karviná B
(Ne 10. 4., 15:30 – Bažantnice)
FK Nový Jičín -:- (-:-)
18. MFK Havířov
(Ne 17. 4., 16:00 – Prostřední Suchá)
MFK Karviná B -:- (-:-)
19. MFK Karviná B
(Ne 24. 4., 16:00 – Bažantnice)
FC Slavoj Olympia Bruntál -:- (-:-)
20. SK Jiskra Rýmařov
(Ne 1. 5., 16:30 – Rýmařov)
MFK Karviná B -:- (-:-)
21. MFK Karviná B
(ne 8. 5., 16:30 – Bažantnice)
FK Bospor Bohumín -:- (-:-)
22. FC Heřmanice Slezská
(Ne 15. 5., 16:30 – Heřmanice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
23. MFK Karviná B
(Ne 22. 5., 17:00 – Bažantnice)
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
24. FC Bílovec
(Ne 29. 5., 17:00 – Bílovec)
MFK Karviná B -:- (-:-)
25. MFK Karviná B
(Ne 5. 6., 17:00 – Bažantnice)
FK SK Polanka nad Odrou -:- (-:-)
26. SFC Opava B
(Ne 12. 6., 17:00 – Velké Hoštice)
MFK Karviná B -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 13 8 4 1 29:14 + 15 28 b.
2. FC Bílovec 13 8 2 3 35:23 + 12 26 b.
3. FK SK Polanka nad Odrou 13 8 2 3 20:11 + 9 26 b.
4. SK Jiskra Rýmařov 13 7 3 3 28:17 + 11 24 b.
5. FK Nový Jičín 13 6 3 4 27:16 + 11 21 b.
6. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 13 6 2 5 19:17 + 2 20 b.
7. SFC Opava B 13 5 4 4 26:17 + 9 19 b.
8. MFK Vítkovice 13 6 1 6 25:22 + 3 19 b.
9. FK Bospor Bohumín 13 5 4 4 15:14 + 1 19 b.
10. MFK Karviná B 13 6 0 7 30:19 + 11 18 b.
11. FC Slavoj Olympia Bruntál 13 3 4 6 13:24 – 11 13 b.
12. SK Dětmarovice 13 3 1 9 18:36 – 18 10 b.
13. MFK Havířov 13 1 4 8 15:35 – 20 7 b.
14. FC Heřmanice Slezská 13 1 2 10 12:47 – 35 5 b.

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg

Letní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 MFK Frýdek-Místek
(So 3. 7., –:– – Stovky)
MFK Karviná B 1:1 (1:1)
2 MFK Karviná B
(Út 13. 7., 10:00 – Kovona)
FC Baník Ostrava B 0:2 (0:1)
3 FK Fotbal Třinec
(So 17. 7., 10:15 – Staré Město)
MFK Karviná B 2:1 (1:0)
4 MFK Karviná B
(Pá 23. 7., 18:00 – Bažantnice)
TJ Unie Hlubina 4:0 (3:0)
5 TJ Sokol Kozmice
(Pá 30. 7., 17:00 – Kozmice)
MFK Karviná B 0:4 (0:2)
6 TJ Sokol Věřňovice
(So 31. 7., 17:00 – Věřňovice)
MFK Karviná B 0:6 (0:3)
7 FC Baník Ostrava B
(Út 17. 8., –:– – …)
MFK Karviná B 4:0 (0:0)

Podzimní přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
8 MFK Karviná B
(St 17. 11., 11:00 – Bažantnice)
FC Vratimov 8:2 (5:2)

Zimní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
9 MFK Karviná B
(Út 25. 1., 17:00 – Kovona)
MFK Frýdek-Místek 0:5 (0:4)
10 MFK Karviná B
(Pá 28. 1., 18:00 – …)
FC Vratimov -:- (-:-)
11 SK Sigma Olomouc B
(St 2. 2., 11:00 – …)
MFK Karviná B -:- (-:-)
12 MFK Karviná B
(So 12. 2., 12:00 – …)
FC Hlučín -:- (-:-)
13 FC Baník Ostrava B
(St 16. 2., 10:00 – …)
MFK Karviná B -:- (-:-)
14 MFK Karviná B
(So 19. 2., 12:00 – …)
FK SK Polanka nad Odrou -:- (-:-)
15 RKS Raków Čenstochová B
(So 26. 2., 12:00 – Čenstochová)
MFK Karviná B -:- (-:-)
16 MFK Karviná B
(So 5. 3., –:– – …)
TJ Jednota Bánová -:- (-:-)
17 FK Bospor Bohumín
(So 19. 3., 10:15 – Nový Bohumín)
MFK Karviná B -:- (-:-)

Jarní přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
18 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)