MFK Karviná B 2022 / 2023

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Petrem Mašlejem ve Sportovním centru Kovona v Karviné – Novém […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Petrem Mašlejem ve Sportovním centru Kovona v Karviné – Novém Městě.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské fotbalové ligy. Poslední dva sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 7. 8., 17:00 – Na Nivách)
MFK Karviná B 2:0 (2:0)
2. MFK Karviná B
(Ne 14. 8., 10:15 – Kovona)
FK SK Polanka nad Odrou 2:2 (1:1)
3. SK Jiskra Rýmařov
(So 20. 8., 16:30 – Rýmařov)
MFK Karviná B 1:2 (0:2)
4. MFK Karviná B
(Ne 28. 8., 10:15 – Kovona)
TJ Unie Hlubina 1:0 (0:0)
5. FC Bílovec
(Ne 4. 9., 16:00 – Bílovec)
MFK Karviná B 2:3 (1:2)
6. MFK Karviná B
(Ne 11. 9., 10:15 – Kovona)
MFK Havířov 1:1 (0:0)
7. FK Krnov
(Ne 18. 9., 15:00 – Krnov)
MFK Karviná B 1:0 (0:0)
8. MFK Karviná B
(So 24. 9., 10:15 – Kovona)
FC Slavoj Olympia Bruntál 6:1 (3:0)
9. SFC Opava B
(So 1. 10., 10:15 – Velké Hoštice)
MFK Karviná B 1:2 (1:1)
10. MFK Karviná B
(Ne 9. 10., 10:15 – Kovona)
TJ Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
11. TJ Břidličná
(So 15. 10., 14:30 – Břidličná)
MFK Karviná B 0:2 (0:1)
12. MFK Karviná B
(Ne 23. 10., 10:15 – Kovona)
FK Nový Jičín 0:3 (0:3)
13. FK Bospor Bohumín
(Ne 30. 10., 14:30 – Nový Bohumín)
MFK Karviná B 3:3 (1:2)
14. MFK Karviná B
(Ne 19. 3., 15:00 – Kovona)
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
15. FK SK Polanka nad Odrou
(Ne 26. 3., 15:00 – Polanka nad Odrou)
MFK Karviná B -:- (-:-)
16. MFK Karviná B
(Ne 2. 4., 15:30 – Kovona)
SK Jiskra Rýmařov -:- (-:-)
17. TJ Unie Hlubina
(Ne 9. 4., 15:30 – Hlubina)
MFK Karviná B -:- (-:-)
18. MFK Karviná B
(Ne 16. 4., 16:00 – Kovona)
FC Bílovec -:- (-:-)
19. MFK Havířov
(Ne 23. 4., 16:00 – Prostřední Suchá)
MFK Karviná B -:- (-:-)
20. MFK Karviná B
(Ne 30. 4., 16:00 – Kovona)
FK Krnov -:- (-:-)
21. FC Slavoj Olympia Bruntál
(Ne 7. 5., 16:30 – Bruntál)
MFK Karviná B -:- (-:-)
22. MFK Karviná B
(Ne 14. 5., 16:30 – Kovona)
SFC Opava B -:- (-:-)
23. TJ Valašské Meziříčí
(Ne 21. 5., 17:00 – Valašské Meziříčí)
MFK Karviná B -:- (-:-)
24. MFK Karviná B
(Ne 28. 5., 17:00 – Kovona)
TJ Břidličná -:- (-:-)
25. FK Nový Jičín
(Ne 4. 6., 17:00 – Nový Jičín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
26. MFK Karviná B
(Ne 11. 6., 17:00 – Kovona)
FK Bospor Bohumín -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. SFC Opava B 13 0 0 0 0:0 0 26 b.
2. MFK Karviná B 13 0 0 0 0:0 0 24 b.
3. FC Bílovec 13 0 0 0 0:0 0 23 b.
4. FK Bospor Bohumín 13 0 0 0 0:0 0 23 b.
5. FK Nový Jičín 13 0 0 0 0:0 0 23 b.
6. TJ Unie Hlubina 13 0 0 0 0:0 0 20 b.
7. FK Krnov 13 0 0 0 0:0 0 20 b.
8. TJ Valašské Meziříčí 13 0 0 0 0:0 0 18 b.
9. FK SK Polanka nad Odrou 13 0 0 0 0:0 0 16 b.
10. SK Jiskra Rýmařov 13 0 0 0 0:0 0 14 b.
11. MFK Havířov 13 0 0 0 0:0 0 13 b.
12. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 13 0 0 0 0:0 0 12 b.
13. FC Slavoj Olympia Bruntál 13 0 0 0 0:0 0 10 b.
14. TJ Břidličná 13 0 0 0 0:0 0 10 b.