MFK Karviná B 2023 / 2024

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské fotbalové lize v sezoně 2023 / 2024. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Markem Bielanem, kterého v průběhu sezony nahradil Ľubomír Luhový, ve […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské fotbalové lize v sezoně 2023 / 2024. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Markem Bielanem, kterého v průběhu sezony nahradil Ľubomír Luhový, ve Sportovním centru Kovona v Karviné – Novém Městě.

18 klubů mezi sebou změří síly ve 34 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Národní ligy. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do Divizí D, E nebo F.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FC Baník Ostrava B
(Ne 6. 8., 10:15 – Bazaly)
MFK Karviná B 2:1 (2:0)
2. MFK Karviná B
(Ne 13. 8., 10:15 – Kovona)
FK Třinec 1:4 (1:2)
3. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
(So 19. 8., 16:30 – Frýdlant nad Ostravicí)
MFK Karviná B 2:1 (1:0)
4. MFK Karviná B
(Ne 27. 8., 10:15 – Kovona)
FK Frýdek-Místek 2:2 (1:1)
5. FK Hodonín
(So 2. 9., 16:00 – Hodonín)
MFK Karviná B 1:2 (0:0)
6. FC Zlínsko
(Pá 8. 9., 17:00 – Otrokovice)
MFK Karviná B 0:5 (0:3)
7. MFK Karviná B
(Ne 17. 9., 10:15 – Kovona)
SK Uničov 3:2 (1:0)
8. 1. FC Slovácko B
(Ne 24. 9., 10:15 – Kunovice)
MFK Karviná B 0:2 (0:1)
9. MFK Karviná B
(Ne 1. 10., 10:15 – Kovona)
FC Slovan Rosice 1:1 (0:0)
10. FC Zlín B
(Ne 8. 10., 10:30 – Vršava)
MFK Karviná B 1:1 (0:0)
11. MFK Karviná B
(So 14. 10., 10:15 – Kovona)
FC Hlučín 2:1 (2:0)
12. TJ Start Brno
(So 21. 10., 14:30 – Lesná)
MFK Karviná B 2:3 (0:3)
13. MFK Karviná B
(Ne 29. 10., 10:15 – Kovona)
TJ Tatran Bohunice 2:1 (1:0)
14. SK Hranice
(Út 7. 11., 17:30 – Hranice)
MFK Karviná B 1:4 (0:2)
15. MFK Karviná B
(Ne 12. 11., 10:15 – Kovona)
FK Blansko 0:1 (0:0)
16. 1. SC Znojmo FK
(Ne 19. 11., 13:30 – Horní park)
MFK Karviná B 0:3 (0:1)
17. MFK Karviná B
(St 13. 9., 16:00 – Kovona)
ČSK Uherský Brod 3:0 (2:0)
18. MFK Karviná B
(Ne 10. 3., 10:15 – Kovona)
FC Baník Ostrava B 1:0 (1:0)
19. FK Třinec
(So 16. 3., 10:15 – Staré Město)
MFK Karviná B 2:1 (1:1)
20. MFK Karviná B
(Ne 24. 3., 10:15 – Kovona)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 2:1 (0:0)
21. FK Frýdek-Místek
(Pá 29. 3., 15:30 – Stovky)
MFK Karviná B 1:2 (0:2)
22. MFK Karviná B
(Ne 7. 4., 10:15 – Kovona)
FK Hodonín 4:4 (3:2)
23. MFK Karviná B
(Pá 12. 4., 16:30 – Kovona)
FC Zlínsko 0:1 (0:0)
24. SK Uničov
(Ne 21. 4., 10:15 – Uničov)
MFK Karviná B 2:1 (1:1)
25. MFK Karviná B
(Ne 28. 4., 10:15 – Kovona)
1. FC Slovácko B -:- (-:-)
26. FC Slovan Rosice
(So 4. 5., 16:30 – Rosice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
27. MFK Karviná B
(Ne 12. 5., 10:15 – Kovona)
FC Zlín B -:- (-:-)
28. FC Hlučín
(Pá 17. 5., 18:00 – Hlučín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
29. MFK Karviná B
(Ne 26. 5., 10:15 – Kovona)
TJ Start Brno -:- (-:-)
30. TJ Tatran Bohunice
(So 1. 6., 10:15 – Bohunice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
31. MFK Karviná B
(Ne 9. 6., 10:15 – Kovona)
SK Hranice -:- (-:-)
32. FK Blansko
(Pá 14. 6., 17:00 – Blansko)
MFK Karviná B -:- (-:-)
33. MFK Karviná B
(St 1. 5., 10:15 – Kovona)
1. SC Znojmo FK -:- (-:-)
34. ČSK Uherský Brod
(St 22. 5., 17:30 – Uherský Brod)
MFK Karviná B -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. FC Baník Ostrava B 24 0 0 0 0:0 0 49 b.
2. FC Zlínsko 24 0 0 0 0:0 0 46 b.
3. 1. SC Znojmo FK 24 0 0 0 0:0 0 45 b.
4. MFK Karviná B 24 0 0 0 0:0 0 43 b.
5. SK Uničov 24 0 0 0 0:0 0 41 b.
6. FK Třinec 24 0 0 0 0:0 0 37 b.
7. FC Hlučín 24 0 0 0 0:0 0 37 b.
8. TJ Start Brno 24 0 0 0 0:0 0 34 b.
9. FK Hodonín 24 0 0 0 0:0 0 34 b.
10. FK Frýdek-Místek 24 0 0 0 0:0 0 33 b.
11. FK Blansko 24 0 0 0 0:0 0 31 b.
12. FC Zlín B 24 0 0 0 0:0 0 29 b.
13. FC Slovan Rosice 24 0 0 0 0:0 0 27 b.
14. SK Hranice 24 0 0 0 0:0 0 26 b.
15. ČSK Uherský Brod 24 0 0 0 0:0 0 22 b.
16. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 24 0 0 0 0:0 0 21 b.
17. 1. FC Slovácko B 24 0 0 0 0:0 0 20 b.
18. TJ Tatran Bohunice 24 0 0 0 0:0 0 19 b.