Na konec prázdnin prohra doma s Pardubicemi

Karviná – Poslední srpnový víkend prohrál MFK OKD Karviná doma na Městském stadionu v Karviné Ráji s FK Pardubice 1:3 (po poločase 0:1). Jedinou branku domácích vstřelil v 56. minutě […]

Jedinou branku domácích vstřelil v 56. minutě Lubomír Urgela.

Z hostí se prosadili Dominik Fusek (3′), Jan Jeřábek (52′ z penalty) a Ondřej Vencl (65′).

Již v pátek 5. září sehraje MFK OKD Karviná venku pohárové derby s SFC Opava a o týden později ligové utkání (rovněž venku) s FK Viktorií Žižkov.

MFK OKD Karviná vs. FK Pardubice 1:3 (0:1)

MFK OKD Karviná: Branislav Pindroch – Jan Růžička, Jan Trousil, Václav Cverna, Pavel Eismann – Michal Skwarczek (46. Lubomír Urgela), Tomáš Janíček – Erik Puchel (71. Václav Juřena), Lukáš Budínský, Jaroslav Zelený – Václav Ondřejka (76. Matěj Fiala). Trenér: Jozef Weber.

FK Pardubice: Luděk Frydrych – David Přibyl, Jiří Bederka, Ondřej Vencl, Vojtěch Kakrda – Martin Hašek, Petr Kudrna, Jan Jeřábek, Dominik Fusek (59. Jakub Nečas) – Radim Fikejz (80. Martin Klátil), Adam Fousek (53. Jan Záviška). Trenér: Martin Hašek.

Branky: Lubomír Urgela (56′) – Dominik Fusek (3′), Jan Jeřábek (52′ pen.), Ondřej Vencl (65′).

ŽK: Branislav Pindroch, Tomáš Janíček, Jan Trousil, Lubomír Urgela – Martin Hašek, Dominik Fusek, David Přibyl, Jakub Nečas.

ČK: Tomáš Janíček.

Rozhodčí: Bílek – Kříž, Caletka.