Podzim pro divizní béčko předčasně končí

Karviná – Z rozhodnutí řídící komise Fotbalové asociace České republiky pro Moravu a Slezsko se tři neodehrané podzimní kola Moravskoslezské divize F překládají z podzimu na jaro. Pro B-tým MFK […]

Karviná – Z rozhodnutí řídící komise Fotbalové asociace České republiky pro Moravu a Slezsko se tři neodehrané podzimní kola Moravskoslezské divize F překládají z podzimu na jaro. Pro B-tým MFK Karviná to znamená, že se ziskem 25 bodů a náskokem 4 bodů na druhý Bohumín přezimuje na čele čtvrté nejvyšší domácí fotbalové soutěže a do jara vstoupí jako její lídr.

Pod trenérem Čestmírem Kročilem B-tým prohrál s Bohumínem, vyhrál v Havířově, remizoval s Frenštátem pod Radhoštěm, vyhrál v Rýmařově, vyhrál slezské derby s Opavou, vyhrál s Bruntálem, vyhrál v Heřmanicích, vyhrál s Dětmarovicemi a vyhrál slezské derby v Třinci. Pod trenérem Markem Bielanem B-tým vyhrál s Polankou nad Odrou.

Nejlepší střelec podzimu je s 8 brankami záložník Ivan Želizko, po kterém následují útočník Roman Haša se 7 brankami, útočník Martin Vlachovský se 6 brankami, obránce Oliver Putyera se 4 brankami, záložník Christián Herc se 2 brankami a s brankou obránci Jakub Hejda, Patrik Mrózek, Kristián Kaczmarczyk, Roman Holiš, záložníci Martin Kobza, Dávid Guba, Wojciech Wenglorz, Jean Mangabeira da Silva, Marek Hanousek, útočník Rafael Tavares.

Dvě nuly vychytal v zápasech proti Opavě a Polance nad Odrou brankář Vladimír Neuman a nulu v zápase proti Havířovu si připsal i brankář Libor Hrdlička.

Jaro začne podzimními dohrávkami v Novém Jičíně, s Vítkovicemi a ve Frýdlantu nad Ostravicí. Následně pokračovat regulérním 14. jarním kolem.

Jaro odehraje B-tým stejně jako podzim na Kovoně.