Přestřelka při prvoligové premiéře

Jablonec nad Nisou – V 1. kole nově ePojisteni.cz ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK ve své prvoligové premiéře po gólové přestřelce na půdě jabloneckého FK 3:5. První poločas však patřil […]

Jablonec nad Nisou – V 1. kole nově ePojisteni.cz ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK ve své prvoligové premiéře po gólové přestřelce na půdě jabloneckého FK 3:5.

První poločas však patřil Karviné.

Skóre otevíral již několik málo sekund po výkopu karvinský Radek Voltr (1′) třetí nejrychleji vstřelenou brankou v historii první ligy vůbec. O zhruba čtvrt hodiny později srovnával jablonecký Tomáš Wágner (15′), který později zaznamenal hattrick. Znova do vedení poslal Karvinou Pavol Jurčo (25′) a Pavol Jurčo (40′) pět minut před koncem prvního poločasu ještě zvyšoval.

3:1 pro Karvinou.

V úvodu druhého poločasu nejprve snižoval svou druhou brankou jablonecký Tomáš Wágner (48′). O minutu později srovnával Luděk Pernica (49′). Otáčel svou třetí brankou Tomáš Wágner (74′) a nakonec zvyšoval Martin Doležal (84′).

Jablonec zelená a bílá. Karviná žlutá a černá.

Utkání sledovalo 2570 diváků.

Příští sobotu v pět odpoledne se s první ligou seznámí i Nový městský stadion v Karviné Ráji. Vyloupit se ho přijede pokusit brněnská Zbrojovka.

FK Jablonec vs. MFK Karviná 5:3 (1:3)

So 30. července 2016, 17:00 – Jablonec nad Nisou