Proč zvolit plachtovou halu místo běžné?

Dětřichov – Důvodů je více a ty nejpádnější z nich jsou nízká pořizovací cena plachtové haly v porovnání s klasickými zděnými budovami. Její rychlá výstavba na téměř jakémkoliv povrchu. Halu […]

Dětřichov – Důvodů je více a ty nejpádnější z nich jsou nízká pořizovací cena plachtové haly v porovnání s klasickými zděnými budovami. Její rychlá výstavba na téměř jakémkoliv povrchu. Halu lze postavit na betonu, na dlažbě nebo zakotvit do trávy. Snadná údržba bez dalších zbytečných výdajů za provoz. A v neposlední řadě také odolnost, protože plachty z technické textílie jsou vysoce odolné vůči změnám klimatu i vůči vlivům působícím z okolního prostředí.

Využití a rozšíření plachtové haly

Všestrannost využití plachtových hal. Plachtou lze zastřešit sklad se zbožím a materiálem, stavební a zemědělskou techniku nebo třeba sportovní plochu. Rozšiřitelnost. Halu lze díky své konstrukci snadno rozšířit nebo propojit s již stojícími budovami ve vašem areálu a tím zvýšit celkovou kapacitu zastřešeného prostoru. Hala je nejen rychle složena, ale v případě potřeby rovněž rychle rozložena a připravena k přesunu na jiné vhodnější místo podle vašich aktuálních potřeb.

Každou halu firmy Haly Polák – plachtové lze dále dovybavit například osvětlením, topením, klimatizací nebo odvětráváním a dalšími prvky.

On-line návrh plachtové haly

Vizuální podobu plachtové haly v několika konstrukčních provedeních (UT, AT, UTS, ATS) s trapézovými plechy, sendvičovými panely, dřevěným obložením nebo otevřenými bočnicemi a v mnoha barevných variantách, jako jsou například zelená, modrá, bílá, červená a další běžné i méně běžné barvy a odstíny, si můžete s využitím konfigurátoru barev montovaných hal nezávazně prohlédnout pohodlně on-line od svého počítače a získat tak rychle představu o vizuální podobě haly ještě před jejím objednáním. S využitím konfigurátoru barev vznikl na pár kliknutí myší i ilustrační obrázek k článku, na kterém je vidět plachtová hala typu UTS opláštěná sendvičovými panely, což poukazuje na jednoduchost jeho využití, kterou zvládne i laik.

Firma založená v roce 1999 dodává montované haly na klíč po celé ČR i do zahraničí.