SK Karviná 2015 / 2016

Sezona 2015 / 2016 odstartovala v sobotu 12. září odpoledne souběžně hranými zápasy mezi Vsetínem s Novým Jičínem a Karvinou s Opavou.

Karviná – Účinkování SK Karviná ve 2. hokejové lize – Východ v sezoně 2015 / 2016.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 44 ligových kolech základní části systémem každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. Následně se 8 nejlepších utká v play-off.

Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. SK Karviná
(So 12. 9., 15:30)
HC Slezan Opava 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
2. SHK Hodonín
(St 16. 9., 18:00)
SK Karviná 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
3. SK Karviná
(So 19. 9., 13:30)
VHK Robe Vsetín 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
4. VSK Technika Brno
(St 23. 9., 18:00)
SK Karviná 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
5. SK Karviná
(So 26. 9., 13:30)
HC Nový Jičín 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
6. SK Karviná
(St 30. 9., 18:00)
HC RT Torax Poruba 2011 2:5 (0:3, 1:0, 1:2)
7. HC Frýdek-Místek
(So 3. 10., 17:00)
SK Karviná 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
8. SK Karviná
(St 7. 10., 18:00)
HC Tatra Kopřivnice 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
9. HC Lvi Břeclav
(So 10. 10., 17:00)
SK Karviná 1:0sn (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0)
10. SK Karviná
(St 14. 10., 18:00)
HC Bobři Valašské Meziříčí 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
11. HC Moravské Budějovice 2005
(So 17. 10., 17:00)
SK Karviná 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
12. HC Slezan Opava
(St 21. 10., 18:00)
SK Karviná 3:4sn (1:1, 0:2, 2:0 – 0:0)
13. SK Karviná
(So 24. 10., 17:00)
SHK Hodonín 3:7 (1:2, 1:3, 1:2)
14. VHK Robe Vsetín
(St 28. 10., 17:30)
SK Karviná 3:2p (0:1, 1:0, 1:1 – 1:0)
15. SK Karviná
(So 31. 10., 15:30)
VSK Technika Brno 3:4p (0:2, 3:0, 0:1 – 0:1)
16. HC Nový Jičín
(St 4. 11., 18:00)
SK Karviná 8:3 (1:2, 4:0, 3:1)
17. HC RT Torax Poruba 2011
(So 7. 11., 17:00)
SK Karviná 10:1 (3:1, 5:0, 2:0)
18. SK Karviná
(St 11. 11., 18:00)
HC Frýdek-Místek 0:7 (0:1, 0:4, 0:2)
19. HC Tatra Kopřivnice
(So 14. 11., 17:00)
SK Karviná 18:5 (6:0, 7:3, 5:2)
20. SK Karviná
(Út 17. 11., 15:30)
HC Lvi Břeclav 4:3p (2:3, 1:0, 0:0 – 1:0)
21. HC Bobři Valašské Meziříčí
(So 21. 11., 17:00)
SK Karviná 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
22. SK Karviná
(St 25. 11., 18:00)
HC Moravské Budějovice 2005 6:2 (0:0, 4:1, 2:1)
23. SK Karviná
(So 28. 11., 15:30)
HC Slezan Opava 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
24. SHK Hodonín
(So 5. 12., 17:00)
SK Karviná 5:4p (1:1, 2:1, 1:2 – 1:0)
25. SK Karviná
(St 9. 12., 18:00)
VHK Robe Vsetín 1:10 (0:1, 1:4, 0:5)
26. VSK Technika Brno
(So 12. 12., 17:00)
SK Karviná 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
27. SK Karviná
(St 16. 12., 18:00)
HC Nový Jičín 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
28. SK Karviná
(So 19. 12., 15:30)
HC RT Torax Poruba 2011 3:7 (0:0, 0:3, 3:4)
29. HC Frýdek-Místek
(Út 29. 12., 18:00)
SK Karviná 7:1 (5:0, 1:1, 1:0)
30. SK Karviná
(St 2. 12., 18:00)
HC Tatra Kopřivnice 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)
31. HC Lvi Břeclav
(St 6. 1., 18:00)
SK Karviná 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
32. SK Karviná
(So 9. 1., 15:30)
HC Bobři Valašské Meziříčí 3:4sn (1:0, 1:2, 1:1 – 0:0)
33. HC Moravské Budějovice 2005
(St 13. 1., 18:00)
SK Karviná 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)
34. HC Slezan Opava
(So 16. 1., 17:00)
SK Karviná 8:3 (4:1, 2:1, 2:1)
35. SK Karviná
(St 20. 1., 18:00)
SHK Hodonín 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
36. VHK Robe Vsetín
(So 23. 1., 17:30)
SK Karviná 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
37. SK Karviná
(St 27. 1., 18:00)
VSK Technika Brno 4:3sn (1:2, 1:0, 1:1 – 0:0)
38. HC Nový Jičín
(So 30. 1., 17:00)
SK Karviná 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
39. HC RT Torax Poruba 2011
(St 3. 2., 18:00)
SK Karviná 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
40. SK Karviná
(So 6. 2., 15:30)
HC Frýdek-Místek 1:7 (1:3, 0:4, 0:0)
41. HC Tatra Kopřivnice
(St 10. 2., 18:00)
SK Karviná 6:5 (1:1, 3:2, 2:2)
42. SK Karviná
(So 13. 2., 15:30)
HC Lvi Břeclav 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
43. HC Bobři Valašské Meziříčí
(St 17. 2., 18:00)
SK Karviná 4:3sn (1:1, 1:2, 1:0 – 0:0)
44. SK Karviná
(So 20. 2., 15:30)
HC Moravské Budějovice 2005 5:4sn (1:2, 1:2, 2:0 – 0:0)

Tabulka

poř klub zap v vp pp p skóre b + / –
1. HC Frýdek-Místek 44 38 2 1 3 239:75 119 b. + 164
2. VHK Robe Vsetín 44 29 1 5 9 211:115 94 b. + 96
3. VSK Technika Brno 44 22 8 4 10 132:113 86 b. + 19
4. HC RT Torax Poruba 2011 44 21 7 3 13 196:141 80 b. + 55
5. SHK Hodonín 44 21 4 4 15 166:139 75 b. + 27
6. HC Moravské Budějovice 2005 44 19 3 2 20 182:170 65 b. + 12
7. HC Nový Jičín 44 16 5 4 19 152:161 62 b. – 9
8. HC Tatra Kopřivnice 44 14 3 5 22 151:178 53 b. – 27
9. HC Slezan Opava 44 12 4 7 21 132:174 51 b. – 42
10. HC Lvi Břeclav 44 11 5 4 24 113:180 47 b. – 67
11. HC Bobři Valašské Meziříčí 44 8 2 3 31 105:222 31 b. – 117
12. SK Karviná 44 5 4 6 29 108:219 29 b. – 111

Play-off

Play-off se hrálo na tři vítězná utkání systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Avšak bez účasti SK Karviná.