TJ Lokomotiva Louky 2018 / 2019

Karviná – Účinkování TJ Lokomotiva Louky v Okresním přeboru a v Poháru OFS Karviná v sezoně 2018 / 2019. 12 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem […]

Karviná – Účinkování TJ Lokomotiva Louky v Okresním přeboru a v Poháru OFS Karviná v sezoně 2018 / 2019.

12 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Liga

kolo domácí hosté skóre
1. TJ Lokomotiva Louky
(So 27. 10., 14:00 – Louky)
TJ Baník Rychvald 2:1 (2:1)
2. TJ Viktorie Bohumín
(So 20. 10., 14:00 – Starý Bohumín)
TJ Lokomotiva Louky 2:3 (1:1)
3. TJ Lokomotiva Louky
(So 18. 8., 17:00 – Louky)
TJ Hepo Petřvald 0:1 (0:1)
4. TJ Lokomotiva Louky
(So 25. 8., 17:00 – Louky)
TJ Baník Fučík Orlová 2:3 (1:1)
5. Baník OKD Doubrava
(So 1. 9., 16:30 – Doubrava)
TJ Lokomotiva Louky 2:1 (2:0)
6. TJ Lokomotiva Louky
(So 8. 9., 16:00 – Louky)
FK Těrlicko 3:2 (0:2)
7. FC Horní Bludovice
(Ne 16. 9., 16:00 – Obecní hřiště)
TJ Lokomotiva Louky 4:3 (2:1)
8. TJ Lokomotiva Louky
(So 22. 9., 16:00 – Louky)
SK Slavoj Petřvald 7:1 (2:0)
9. FK Gascontrol Havířov
(Ne 30. 9., 15:30 – Letní kino)
TJ Lokomotiva Louky 0:5 (0:2)
10. TJ Lokomotiva Louky
(So 6. 10., 15:00 – Louky)
TJ Slovan Havířov 3:0 (2:0)
11. TJ Slovan Horní Žukov
(So 13. 10., 15:00 – Vělopolská)
TJ Lokomotiva Louky 2:3 (2:0)
12. TJ Baník Rychvald
(So 8. 6., 17:00 – Rychvald)
TJ Lokomotiva Louky 1:2 (1:1)
13. TJ Lokomotiva Louky
(So 1. 6., 17:00 – Louky)
TJ Viktorie Bohumín 6:2 (5:1)
14. TJ Hepo Petřvald
(So 3. 11., 14:00 – Závodní)
TJ Lokomotiva Louky 3:1 (2:1)
15. TJ Baník Fučík Orlová
(Ne 7. 4., 15:30 – Orlová Město)
TJ Lokomotiva Louky 5:0 (1:0)
16. TJ Lokomotiva Louky
(So 13. 4., 16:00 – Louky)
Baník OKD Doubrava 0:1 (0:1)
17. FK Těrlicko
(So 20. 4., 16:00 – Těrlicko)
TJ Lokomotiva Louky 0:2 (0:1)
18. TJ Lokomotiva Louky
(So 27. 4., 16:30 – Louky)
FC Horní Bludovice 2:2 (1:1)
19. SK Slavoj Petřvald
(So 4. 5., 16:30 – Zimní důl)
TJ Lokomotiva Louky 1:3 (0:1)
20. TJ Lokomotiva Louky
(So 11. 5., 16:30 – Louky)
FK Gascontrol Havířov 11:0 (6:0)
21. TJ Slovan Havířov
(So 18. 5., 17:00 – Šumbark)
TJ Lokomotiva Louky 2:4 (0:2)
22. TJ Lokomotiva Louky
(So 25. 5., 17:00 – Louky)
TJ Slovan Horní Žukov 3:1 (0:0)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. TJ Hepo Petřvald 22 19 2 1 88:30 59 b. + 58
2. TJ Baník Fučík Orlová 22 13 5 4 78:39 44 b. + 39
3. TJ Lokomotiva Louky 22 14 1 7 66:36 43 b. + 30
4. Baník OKD Doubrava 22 14 0 8 61:45 42 b. + 16
5. TJ Slovan Horní Žukov 22 13 0 9 70:44 39 b. + 26
6. FK Těrlicko 22 10 4 8 42:38 34 b. + 4
7. TJ Slovan Havířov 22 10 1 11 64:63 31 b. + 1
8. FC Horní Bludovice 22 9 3 10 75:57 30 b. + 18
9. TJ Baník Rychvald 22 8 1 13 40:73 25 b. – 33
10. SK Slavoj Petřvald 22 7 3 12 53:49 24 b. + 4
11. TJ Viktorie Bohumín 22 2 1 19 35:104 7 b. – 69
12. FK Gascontrol Havířov 22 2 1 19 19:113 7 b. – 94

Pohár

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále TJ Slovan Horní Žukov
(So 11. 8., 17:00 – Vělopolská)
TJ Lokomotiva Louky 2:1 (0:1)
Semifinále nehráno
Finále – 1. zápas nehráno
Finále – Odveta nehráno