TJ Lokomotiva Louky 2019 / 2020

Karviná – Účinkování TJ Lokomotiva Louky v Okresním přeboru a v Poháru OFS Karviná v sezoně 2019 / 2020 předčasně ukončené pro celosvětovou koronavirovou pandemii. Sezonu 2019 / 2020, ve […]

Karviná – Účinkování TJ Lokomotiva Louky v Okresním přeboru a v Poháru OFS Karviná v sezoně 2019 / 2020 předčasně ukončené pro celosvětovou koronavirovou pandemii.

Sezonu 2019 / 2020, ve které se nepostupovalo, odehrála TJ Lokomotiva Louky pod trenérem … … na Hřišti Na Zátiší v Karviné Loukách a zakončila ji se 17 body na 4. místě.

11 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vzhledem k lichému počtu účastníků jeden z klubů v každém kole stojí. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. TJ Viktorie Bohumín
(So 2. 11., 14:00 – Starý Bohumín)
TJ Lokomotiva Louky 0:14 (0:8)
2. TJ Lokomotiva Louky
(So 26. 10., 14:00 – Louky)
TJ Baník Rychvald 0:0
3. FC Horní Bludovice
(Ne 20. 10., 14:00 – Horní Bludovice)
TJ Lokomotiva Louky 1:2 (0:0)
4. TJ Lokomotiva Louky
(So 24. 8., 17:00 – Louky)
FK Gascontrol Havířov 2:4 (1:2)
5. Baník OKD Doubrava
(So 31. 8., 16:30 – Doubrava)
TJ Lokomotiva Louky 3:0 (0:0)
6. TJ Lokomotiva Louky
(So 7. 9., 16:30 – Louky)
TJ Slovan Havířov 5:3 (3:0)
7. FK Těrlicko
(So 14. 9., 16:00 – Těrlicko)
TJ Lokomotiva Louky 0:1 (0:0)
8. TJ Lokomotiva Louky
(So 21. 9., 15:30 – Louky)
TJ Slovan Horní Žukov 3:3 (3:2)
9. SK Slavoj Petřvald
(So 28. 9., 15:30 – …)
TJ Lokomotiva Louky 0:6 (0:3)
10. volno
11. TJ Baník Fučík Orlová
(So 12. 10., 15:00 – Orlová Město)
TJ Lokomotiva Louky 4:0 (1:0)
12. TJ Lokomotiva Louky
(So 6. 6., 17:00 – Louky)
TJ Viktorie Bohumín zrušeno
13. TJ Baník Rychvald
(So 30. 5., 17:00 – Rychvald)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
14. TJ Lokomotiva Louky
(So 28. 3., 15:30 – Louky)
FC Horní Bludovice zrušeno
15. FK Gascontrol Havířov
(Ne 5. 4., 15:30 – Město)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
16. TJ Lokomotiva Louky
(So 11. 4., 16:00 – Louky)
Baník OKD Doubrava zrušeno
17. TJ Slovan Havířov
(So 18. 4., 16:00 – Šumbark)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
18. TJ Lokomotiva Louky
(So 25. 4., 16:30 – Louky)
FK Těrlicko zrušeno
19. TJ Slovan Horní Žukov
(So 2. 5., 16:30 – Horní Žukov)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
20. TJ Lokomotiva Louky
(So 9. 5., 16:30 – Louky)
SK Slavoj Petřvald zrušeno
21. volno
22. TJ Lokomotiva Louky
(So 23. 5., 17:00 – Louky)
TJ Baník Fučík Orlová zrušeno

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. TJ Baník Fučík Orlová 10 9 0 1 70:14 + 56 27 b.
2. TJ Slovan Horní Žukov 10 8 2 0 60:11 + 49 26 b.
3. TJ Slovan Havířov 10 6 1 3 31:25 + 6 19 b.
4. TJ Lokomotiva Louky 10 5 2 3 33:18 + 15 17 b.
5. TJ Baník Rychvald 10 4 1 5 22:26 – 4 13 b.
6. Baník OKD Doubrava 10 4 1 5 17:23 – 6 13 b.
7. FC Horní Bludovice 10 4 0 6 13:30 – 17 12 b.
8. FK Těrlicko 10 3 1 6 12:16 – 4 10 b.
9. FK Gascontrol Havířov 10 3 1 6 14:20 – 6 10 b.
10. SK Slavoj Petřvald 10 3 1 6 16:26 – 10 10 b.
11. TJ Viktorie Bohumín 10 1 0 9 8:87 – 79 3 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo volno
Čtvrtfinále TJ Lokomotiva Louky
(St 18. 9., 16:30 – Louky)
TJ Lokomotiva Petrovice 1:1 (1:1)
Semifinále nehráno
Finále – 1. zápas nehráno
Finále – Odveta nehráno

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Poznámka
1, 18 brankář Česká republika Patrik Němeček
1, 14, 18, 20 brankář Česká republika Robert Taussig
3, 5, 68 obránce Česká republika Jakub Veselý
2 obránce Česká republika Jiří Novák
3, 4, 5, 12 obránce Česká republika Marcel Petřkovský Záskok za kapitána (1. kolo)
4 obránce Česká republika Jiří Čonka
4, 12 obránce Česká republika Tomáš Pahorecký
10 obránce Česká republika Petr Lukosz
5 obránce Česká republika Milan Pecka
11 obránce Česká republika Radek Wluka
6 záložník Česká republika Pavel Hekele Záskok za kapitána (2. kolo)
8, 12, 15 záložník Česká republika Daniel Piecha
7 záložník Česká republika Tomáš Novák
9 záložník Česká republika Jan Mončka
15, 16 záložník Česká republika Daniel Bélai
14 záložník Česká republika Michal Iwaszek Záskok za kapitána (3. kolo)
8 záložník Česká republika Daniel Andrlík
13 útočník Česká republika Michal Konderla (K) Kapitán
12 útočník Česká republika Jakub Bizoň
8, 13 útočník Česká republika Karel Juščík
4, 8, 9, 10, 14 útočník Česká republika Kristofer Bélai
3, 11, 12, 13, 15 útočník Česká republika Radek Červený
12, 15, 16, 88 útočník Česká republika Miroslav Edr
11 útočník Česká republika Pulido Julio

Letní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 Pogwizdów
(So 27. 7., 18:00 – Pogwizdów)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
2 Kaczyce
(So 3. 8., 18:00 – Kaczyce)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
3 TJ Internacionál Petrovice
(St 14. 8., 17:30 – Petrovice)
TJ Lokomotiva Louky 1:2 (-:-)
4 TJ Lokomotiva Louky
(So 17. 8., 17:00 – Louky)
TJ Slovan Horní Žukov 2:3 (-:-)
5 TJ Albrechtice u Českého Těšína
(St 21. 8., 17:30 – Albrechtice)
TJ Lokomotiva Louky 9:0 (-:-)

Zimní příprava

V zimní přestávce sehraje TJ Lokomotiva Louky v rámci zimního fotbalového turnaje Pohár SÚZ sedm přátelských zápasů proti SC Smilovice, LKS Goleszów, TJ Sokol Hnojník, TJ Slovan Horní Žukov, TJ Písek, TJ Milíkov a TJ Bystřice.

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 TJ Lokomotiva Louky
(So 25. 1., 11:00)
SC Smilovice 5:2 (2:0)
2 LKS Goleszów
(So 1. 2., 9:00)
TJ Lokomotiva Louky 5:3 (4:3)
3 TJ Sokol Hnojník
(So 8. 2., 11:00)
TJ Lokomotiva Louky 4:4 (2:1)
4 TJ Lokomotiva Louky
(So 15. 2., 13:00)
TJ Slovan Horní Žukov 4:5 (2:3)
5 TJ Písek
(So 14. 3., 15:00)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
6 TJ Lokomotiva Louky
(So 29. 2., 15:00)
TJ Milíkov 6:2 (2:1)
7 TJ Bystřice
(So 7. 3., 13:00)
TJ Lokomotiva Louky 4:1 (1:1)