TJ Lokomotiva Louky 2021 / 2022

Karviná – Účinkování TJ Lokomotiva Louky v Okresním přeboru a v Poháru OFS Karviná v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehraje Lokomotiva pod trenérem … … na Hřišti Na Zátiší […]

Karviná – Účinkování TJ Lokomotiva Louky v Okresním přeboru a v Poháru OFS Karviná v sezoně 2021 / 2022. Sezonu odehraje Lokomotiva pod trenérem … … na Hřišti Na Zátiší v Karviné – Loukách.

12 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. Baník OKD Doubrava
(So 23. 10., 14:30 – Doubrava)
TJ Lokomotiva Louky 1:2 (1:0)
2. TJ Lokomotiva Louky
(So 16. 10., 14:30 – Louky)
SK Slavoj Petřvald 2:1 (2:1)
3. TJ Viktorie Bohumín
(So 14. 8., 17:00 – Starý Bohumín)
TJ Lokomotiva Louky 3:10 (0:4)
4. TJ Lokomotiva Louky
(So 21. 8., 17:00 – Louky)
TJ Baník Fučík Orlová 0:3 (0:2)
5. TJ Baník Rychvald
(So 28. 8., 17:00 – Červená kolonie)
TJ Lokomotiva Louky 1:1 (1:0)
6. TJ Lokomotiva Louky
(So 4. 9., 16:30 – Louky)
FK Těrlicko 3:0 (1:0)
7. FK Gascontrol Havířov
(So 11. 9., 16:00 – Město)
TJ Lokomotiva Louky 1:0 (0:0)
8. MFK Havířov B
(Ne 19. 9., 13:00 – Prostřední Suchá)
TJ Lokomotiva Louky 5:6 (1:4)
9. TJ Lokomotiva Louky
(So 25. 9., 16:00 – Louky)
TJ Slovan Havířov 1:1 (1:1)
10. TJ Slovan Horní Žukov
(So 2. 10., 15:30 – Horní Žukov)
TJ Lokomotiva Louky 2:2 (0:0)
11. TJ Lokomotiva Louky
(So 9. 10., 15:00 – Louky)
FC Horní Bludovice 2:3 (1:1)
12. TJ Lokomotiva Louky
(So 30. 10., 14:00 – Louky)
Baník OKD Doubrava 1:1 (0:0)
13. SK Slavoj Petřvald
(-, –:– – Zimní důl)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
14. TJ Lokomotiva Louky
(-, –:– – Louky)
TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
15. TJ Baník Fučík Orlová
(-, –:– – Lutyně)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
16. TJ Lokomotiva Louky
(-, –:– – Louky)
TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
17. FK Těrlicko
(-, –:– – Těrlicko)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
18. TJ Lokomotiva Louky
(-, –:– – Louky)
FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
19. TJ Lokomotiva Louky
(-, –:– – Louky)
MFK Havířov B -:- (-:-)
20. TJ Slovan Havířov
(-, –:– – Šumbark)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
21. TJ Lokomotiva Louky
(-, –:– – Louky)
TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
22. FC Horní Bludovice
(-, –:– – Horní Bludovice)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. TJ Baník Fučík Orlová 12 11 0 1 73:14 + 59 33 b.
2. TJ Slovan Horní Žukov 12 8 2 2 59:32 + 27 26 b.
3. TJ Baník Rychvald 12 7 2 3 41:29 + 12 23 b.
4. SK Slavoj Petřvald 12 7 1 4 52:25 + 27 22 b.
5. FC Horní Bludovice 12 7 1 4 42:21 + 21 22 b.
6. TJ Slovan Havířov 12 6 3 3 32:26 + 6 21 b.
7. TJ Lokomotiva Louky 12 5 4 3 30:22 + 8 19 b.
8. Baník OKD Doubrava 12 4 1 7 28:37 – 9 13 b.
9. FK Gascontrol Havířov 12 3 3 6 21:42 – 21 12 b.
10. FK Těrlicko 12 4 0 8 21:50 – 29 12 b.
11. MFK Havířov B 12 1 1 10 29:65 – 36 4 b.
12. TJ Viktorie Bohumín 12 0 0 12 10:75 – 65 0 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo TJ Lokomotiva Louky
(St 11. 8., 17:30 – Louky)
TJ Baník Fučík Orlová 1:2 (0:1)
Čtvrtfinále nehráno
Semifinále nehráno
Finále – 1. zápas nehráno
Finále – Odveta nehráno

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg

Letní příprava

TJ Lokomotiva Louky v létě nesehrála žádný přátelský zápas.


Zimní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 TJ Slovan Havířov
(Ne 6. 2., 10:00 – Horní Suchá)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
2 TJ Lokomotiva Louky
(Ne 13. 2., 10:00 – Horní Suchá)
FK Těrlicko -:- (-:-)
3 Baník OKD Doubrava
(Ne 20. 2., 10:00 – Horní Suchá)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
4 TJ Lokomotiva Louky
(Ne 27. 2., 12:00 – Horní Suchá)
TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
5 FK Těrlicko
(Ne 6. 3., 12:00 – Horní Suchá)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
6 TJ Lokomotiva Louky
(Ne 13. 3., 12:00 – Horní Suchá)
Baník OKD Doubrava -:- (-:-)