Fotbalisté Karviné suverénně s Duklou

Karviná – Ve 13. podzimním kole Fortuna národní ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné – Ráji s pražskou Duklou suverénně 5:0. Příští kolo hrají […]

Karviná – Ve 13. podzimním kole Fortuna národní ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné – Ráji s pražskou Duklou suverénně 5:0. Příští kolo hrají venku v Praze s béčkem Slavie.

Střelecky se za domácí Karvinou prosadili v prvním poločase Rajmund Mikuš (8′), Amar Memič (22′) s Jaroslavem Málkem (28′) a ve druhém poločase Lukáš Budínský (54′) se Sebastianem Boháčem (90′ + 3′). Nulu vychytal brankář Vladimír Neuman.

Utkání řízené Josefem Krejsou za asistence Jaroslava Poživila a Nikoly Šafránkové sledovalo 1012 diváků.

MFK Karviná vs. FK Dukla Praha 5:0 (3:0)

So 22. října 2022, 15:00 – Městský stadion v Karviné – Ráji