MFK Karviná 2022 / 2023

Karviná – Účinkování MFK Karviná po svém historicky prvním sestupu ve Fortuna národní lize a v MOL Cupu v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehraje A-tým pod trenérem Tomášem Hejduškem […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná po svém historicky prvním sestupu ve Fortuna národní lize a v MOL Cupu v sezoně 2022 / 2023. Sezonu odehraje A-tým pod trenérem Tomášem Hejduškem na Městském stadionu v Karviné – Ráji.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz postupuje přímo do Ligy. Druhý a třetí hrají baráž. Poslední dva sestupují podle příslušnosti do České fotbalové ligy nebo do Moravskoslezské fotbalové ligy.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. FK Fotbal Třinec
(So 30. 7., 10:15 – Staré Město)
MFK Karviná 0:3 (0:1)
2. MFK Karviná
(Pá 5. 8., 17:00 – Ráj)
FC Sellier & Bellot Vlašim 3:2 (1:2)
3. FK Viagem Příbram
(Pá 12. 8., 17:00 – Na Litavce)
MFK Karviná 1:1 (0:1)
4. MFK Karviná
(So 20. 8., 17:00 – Ráj)
FC Vysočina Jihlava 2:1 (1:0)
5. SK Sigma Olomouc B
(Ne 28. 8., 10:15 – Nová Ulice)
MFK Karviná 3:2 (1:2)
6. MFK Karviná
(St 31. 8., 17:30 – Ráj)
FC Silon Táborsko 0:1 (0:0)
7. MFK Vyškov
(So 3. 9., 10:15 – Drnovice)
MFK Karviná 2:1 (2:0)
8. MFK Karviná
(Pá 9. 9., 17:00 – Ráj)
AC Sparta Praha B 2:0 (1:0)
9. MFK Chrudim
(So 17. 9., 10:15 – Chrudim)
MFK Karviná 5:1 (1:1)
10. SK Líšeň
(So 1. 10., 16:00 – Líšeň)
MFK Karviná 1:2 (0:1)
11. MFK Karviná
(So 8. 10., 16:00 – Ráj)
SFC Opava 1:0 (0:0)
12. 1. SK Prostějov
(So 15. 10., 15:30 – Prostějov)
MFK Karviná 2:1 (0:0)
13. MFK Karviná
(So 22. 10., 15:00 – Ráj)
FK Dukla Praha 5:0 (3:0)
14. SK Slavia Praha B
(Ne 30. 10., 10:15 – Horní Počernice)
MFK Karviná 4:2 (2:1)
15. MFK Karviná
(Pá 4. 11., 17:00 – Ráj)
FK Varnsdorf 1:0 (1:0)
16. FC Sellier & Bellot Vlašim
(Ne 13. 11., 14:00 – Kollárova ulice)
MFK Karviná 2:1 (1:1)
17. MFK Karviná
(So 4. 3., –:– – Ráj)
FK Viagem Příbram -:- (-:-)
18. FC Vysočina Jihlava
(So 11. 3., –:– – Jiráskova ulice)
MFK Karviná -:- (-:-)
19. MFK Karviná
(So 18. 3., –:– – Ráj)
SK Sigma Olomouc B -:- (-:-)
20. FC Silon Táborsko
(So 1. 4., –:– – Kvapilova ulice)
MFK Karviná -:- (-:-)
21. MFK Karviná
(So 8. 4., –:– – Ráj)
MFK Vyškov -:- (-:-)
22. AC Sparta Praha B
(So 15. 4., –:– – Strahov)
MFK Karviná -:- (-:-)
23. MFK Karviná
(St 19. 4., –:– – Ráj)
MFK Chrudim -:- (-:-)
24. MFK Karviná
(So 22. 4., –:– – Ráj)
SK Líšeň -:- (-:-)
25. SFC Opava
(So 29. 4., –:– – Městské sady)
MFK Karviná -:- (-:-)
26. MFK Karviná
(So 6. 5., –:– – Ráj)
1. SK Prostějov -:- (-:-)
27. FK Dukla Praha
(So 13. 5., –:– – Juliska)
MFK Karviná -:- (-:-)
28. MFK Karviná
(So 20. 5., –:– – Ráj)
SK Slavia Praha B -:- (-:-)
29. FK Varnsdorf
(St 24. 5., –:– – Kotlina)
MFK Karviná -:- (-:-)
30. MFK Karviná
(So 27. 5., –:– – Ráj)
FK Fotbal Třinec -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. FK Viagem Příbram 16 8 7 1 29:12 + 17 31 b.
2. MFK Vyškov 16 8 5 3 29:17 + 12 29 b.
3. SK Líšeň 16 8 4 4 23:11 + 12 28 b.
4. FK Varnsdorf 16 8 3 5 25:18 + 7 27 b.
5. MFK Karviná 16 8 1 7 28:24 + 4 25 b.
6. MFK Chrudim 16 6 5 5 20:17 + 3 23 b.
7. 1. SK Prostějov 16 5 6 5 27:31 – 4 21 b.
8. FC Vysočina Jihlava 16 6 3 7 18:24 – 6 21 b.
9. FC Silon Táborsko 16 5 5 6 15:22 – 7 20 b.
10. SK Sigma Olomouc B 16 5 5 6 18:27 – 9 20 b.
11. SFC Opava 16 5 4 7 14:14 0 19 b.
12. FC Sellier & Bellot Vlašim 16 5 3 8 27:27 0 18 b.
13. FK Dukla Praha 16 5 3 8 21:25 – 4 18 b.
14. FK Fotbal Třinec 16 4 6 6 18:24 – 6 18 b.
15. AC Sparta Praha B 16 5 2 9 15:24 – 9 17 b.
16. SK Slavia Praha B 16 4 4 8 22:32 – 10 16 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo volno
1. kolo SK Hranice
(Út 16. 8., 17:00 – Hranice)
MFK Karviná 2:2np (1:1, 1:1 – 0:0, 0:0 – 1:4)
2. kolo TJ Slovan Bzenec
(St 21. 9., 16:30 – Bzenec)
MFK Karviná 1:2 (1:1)
3. kolo TJ Spartak Soběslav
(Út 18. 10., 15:00 – Soběslav)
MFK Karviná 0:2 (0:0)
4. kolo MFK Karviná
(Pá 18. 11., 17:00 – Ráj)
SK Slavia Praha 0:2 (0:2)
Čtvrtfinále nehráno
Semifinále nehráno
Finále nehráno